PlayStation 2 alınır mı?

Eğer bilgisayarın falan varsa emulatorden oynamanı tavsiye ederim ama eğer bilgisayarın yoksa alabilirsin hem de nostalji yaşamış olursun fiyatına gelirsek ortalama 1200-1500 TL arasına rahatlıkla bulabilirsin.
Teşekkür ederim hocam bilgi verdiğiniz için. Birde bir sorum daha var playstation 2 ye oyun yukleyebiliyormuyuz
Yeni çıkan oyunları oynayamazsın demek istedim hocam, eski oyunları akıcı oynarsınız yanlış anladınız gibi.
Şimdi anladım hocam anlamamıştım çok sağolun.

Teşekkür ederim hocam bilgi verdiğiniz için. Bir de bir sorum daha var PlayStation 2'ye oyun yukleyebiliyor muyuz?

Şimdi anladım hocam anlamamıştım çok sağ olun.

PS2 eğer kırıksa yani korsan oyun yükleniyorsa içine internette bir sürü korsan oyun siteleri var buradan oyunları indirip USB veya CD ile PlayStation 2'nize aktarabilirsiniz.

PS4 alabilirsin taksitle durumun varsa her oyunu ortada oynarsın kanki.
Valla dostum alamam şuan. Ama güzel olurdu. Birde ben winning eleven yamalarını oynamak istiyorum süper lig yamalarını pes 2005 pes 2008 filan ondan çok istiyorum. İnşallah alabilirim.

PS2 eğer kırıksa yani korsan oyun yükleniyorsa içine internette bir sürü korsan oyun siteleri var buradan oyunları indirip USB veya CD ile PlayStation 2'nize aktarabilirsiniz.
CD ile derken yani playstation cd si mi. Hocam ben tam bilmiyorum bu işleri pek bilgisayarım yok . Mesela pes 2008 e süper lig yaması kurucağız pes 2008 var diyelim indirince oradan yamayı yapabiliyormuyuz tam bilmiyorum.

Vallahi dostum alamam şu an. Ama güzel olurdu. Bir de ben winning eleven yamalarını oynamak istiyorum Süper Lig yamalarını PES 2005 PES 2008 filan ondan çok istiyorum. İnşallah alabilirim.

CD ile derken yani PlayStation CD'si mi? Hocam ben tam bilmiyorum bu işleri pek bilgisayarım yok. Mesela PES 2008'e Süper Lig yaması kurucağız pes 2008 var diyelim indirince oradan yamayı yapabiliyor muyuz tam bilmiyorum.

Yama işlerini bende pek bilmiyorum maalesef ama araştırırsan bulabileceğini düşünüyorum.

Vallahi dostum alamam şu an. Ama güzel olurdu. Bir de ben winning eleven yamalarını oynamak istiyorum Süper Lig yamalarını PES 2005 PES 2008 filan ondan çok istiyorum. İnşallah alabilirim.

CD ile derken yani PlayStation CD'si mi? Hocam ben tam bilmiyorum bu işleri pek bilgisayarım yok. Mesela PES 2008'e Süper Lig yaması kurucağız pes 2008 var diyelim indirince oradan yamayı yapabiliyor muyuz tam bilmiyorum.

Orijinal iken yapmanız mümkün degil diye biliyorum.

Geri
Yukarı