PlayStation 2 alınır mı?

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Hayatımda hiç oyun konsolum olmadı hep bilgisayardan oyun oynadım. Benim de bir köşede bulunsun diyerek bir oyun konsolu almaya karar verdim. Fiyata göre en uygun konsol PS2 gibi. Sizce alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Hayatımda hiç oyun konsolum olmadı hep bilgisayardan oyun oynadım. Benim de bir köşede dursun diyerek bir oyun konsolu almak istiyorum. Fiyata göre en uygun konsol PS2 gibi. Sizce alınır mı?

Oyunları çok kalitelidir. Eski grafiklere aldırış etmezsen alınır.

Oyunlarını seveceğinizi düşünüyorsanız alın. Ya da PS3 de bakabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Hayatımda hiç oyun konsolum olmadı hep bilgisayardan oyun oynadım. Benim de bir köşede bulunsun diyerek bir oyun konsolu almaya karar verdim. Fiyata göre en uygun konsol PS2 gibi. Sizce alınır mı?

Ne kadar harcayacağına bağlı ama PS2 beni gözümde 2023'te 300-350'den fazla etmez.

Eğer nostaji hayranıysanız ya da klasik hayranıysanız öneririm gerçekten çok güzel oyunlar var ama bütçeyi biraz daha artırıp PS3 alın.

Hiç gerek yok. Zaten iyi bir PC varsa emülatör kur gitsin. Ben yıllarca konsol kullandımda ne oldu giden dünya kadar oyun parası oldu. Yine de hevesin varsa seni kırmayalım al gitsin.:)

Geri
Yukarı