PlayStation 2 alırken nelere dikkat edilmeli?

Lensin çalıştığından, fan sesi olmadığından ve çipin iyi bir çip olduğundan emin olun yeterli. Lensi denemek için hem PlayStation 1 oyunu hemde PlayStation 2 oyunu yazdırıp PlayStation'a takıp deneyebilirsin.

Lensin çalıştığından, fan sesi olmadığından ve çipin iyi bir çip olduğundan emin olun yeterli. Lensi denemek için hem PlayStation 1 oyunu hemde PlayStation 2 oyunu yazdırıp PlayStation'a takıp deneyebilirsin.
Hocam İzmir'de yaşıyorum İzmir'de ucuz olup güzel bir PS2 bulamadım sarı sitede param güvende alacağım için deneme şansım yok.

PlayStation 2 için nelere dikkat etmelisin onlarıda ben söyleyeyim.
Çipli olması şart artık ve CD, DVD lensi çalışıyormu onları kontrol etmelisin.

Çipe şart dememin sebebi orjinal oyun almaya herhangi bir yer olmadığı için.

CD, DVD lensini denemek için 1 CD'ye PlayStation 1 oyunu yazdır ama Princo marka CD kullanma 4X hızında yazdır herhangi rasgele ya da ne istiyorsan oyun, sonra aynı şekil 1 DVD'ye de PlayStation 2 oyunu yazdır. Aynı 4X hızında.

PlayStation 1 oyununu açmak için CD'yi tak açma tuşuna aynı anda 2 defa bas ve bekle girerse bir sorun yoktur, sonra PlayStation 2 oyununu dene PlayStation 1 oyunundaki işlemi yapmana gerek yok.
Hocam tekrardan belirtmiş ama yine de atayım dedim.

Hocam İzmir'de yaşıyorum İzmir'de ucuz olup güzel bir PS2 bulamadım sarı sitede Param Güvende alacağım için deneme şansım yok.

Hocam o zaman sipariş ettiğin ve geldiği zaman deneyeceksin zaten şartsız, koşulsuz iade vardı Param Güvende sisteminde hatırladığım kadarıyla.

Hocam o zaman sipariş ettiğin ve geldiği zaman deneyeceksin zaten şartsız, koşulsuz iade vardı Param Güvende sisteminde hatırladığım kadarıyla.
En kötü adama sorarım yapması için peki başka dikkat etmem gereken bir şey var mı ?

En kötü adama sorarım yapması için peki başka dikkat etmem gereken bir şey var mı ?
Hocam hangi model alacaksın Fat, Slim ?
Slim alacaksan SCPH 7000X'in altında bir şey alacaksan güç adaptörleri oluyor o adaptörün çalışıp çalışmadığından sonra görüntü çıkışı sağlam mı onada dikkat etmelisin kırık bir şekilde gönderebilirler hiç belli olmaz. Bir de diğer dediklerime dikkat edersen oldu bu iş. :D

Özellikle Slim modellerde fan'a dikkat etmelisin traktör gibi ses çıkarıyorlar genellikle.

Hocam hangi model alacaksın Fat, Slim ?
Slim alacaksan SCPH 7000X'in altında bir şey alacaksan güç adaptörleri oluyor o adaptörün çalışıp çalışmadığından sonra görüntü çıkışı sağlam mı onada dikkat etmelisin kırık bir şekilde gönderebilirler hiç belli olmaz. Bir de diğer dediklerime dikkat edersen oldu bu iş. :D

Özellikle Slim modellerde fan'a dikkat etmelisin traktör gibi ses çıkarıyorlar genellikle.
Bilmiyorum hangisi daha ucuz olursa onu almayı düşünüyordum ama galiba Slim model daha iyi, Slim düşünebilirim.

Bilmiyorum hangisi daha ucuz olursa onu almayı düşünüyordum ama galiba Slim model daha iyi, Slim düşünebilirim.

Slim daha sonra çıktı ve bununla beraber fat kasaya göre daha sorunsuzdur.
Ama FAT modelde alabilirsiniz.

Hocam ben açıkcası Fat kasa almanı öneririm.
Hocam ben şahsen bizzat denemedim ama FAT model dikey kullanılınca yatay kullanımdan daha kötü çalışıyormuş.
Denediyseniz bilgilerinizi aktarırmısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı