PlayStation 4 alırken nelere dikkat edilmeli?

drogba231

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben yakın zamanda PlayStation 4 almak istiyorum, alırken nelere dikkat etmeliyim? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutunun içinde Playstation 4 olmasına dikkat etmelisiniz. Başka neye dikkat edeceksiniz ki? Bu arada Sony Eurasia mı yoksa PAL mı alacaksınız?

Tek dikkat edeceğiniz şey sony eurasia garantili olması ve 1tb olanını almalısınız.
Sony Eurasia garantili olması veya 1 TB olmasına dikkat etmesine gerek yok. Ben Kahraman Konsol'dan aldım ithalatçı garantili ve hiç sorun yok. İleride HDD'de yer kalmaz ise değiştirir zaten.

Fakat 500gb ile 1tb aynı fiyat. 1500tl. Sony eurasia garantili olması önemli. Çünkü bu işler hiç belli olmaz mesela benim bir yakınım ps4 almış ve ps4 açılmamış. Sony de değiştirmiş. Eğer eurasia garantili olmasıydı cebinden para çıkacaktı. Yani bu tür ürünler fabrikasyon ürünler. Her türlü sıkıntı çıkabilir. Bence yine de önlem alınması gerekir. Ama konuyu açan arkadaşın bütçesi 1500 Tl değilse o zaman ithalatçı garantili alabilir.

Fakat 500gb ile 1tb aynı fiyat. 1500tl. Sony eurasia garantili olması önemli. Çünkü bu işler hiç belli olmaz mesela benim bir yakınım ps4 almış ve ps4 açılmamış. Sony de değiştirmiş. Eğer eurasia garantili olmasıydı cebinden para çıkacaktı. Yani bu tür ürünler fabrikasyon ürünler. Her türlü sıkıntı çıkabilir. Bence yine de önlem alınması gerekir. Ama konuyu açan arkadaşın bütçesi 1500 Tl değilse o zaman ithalatçı garantili alabilir.
İthalatçı olursa da 2 yıl garantili oluyor. Para çıkmıyor. 2 yıl sonra para çıkar ancak. Ayrıca 1 TB 1500 TL iken Vatan gibi yerlerde 500 GB+1 oyun 1500 TL yine Vatan gibi yerlerde. Spotçulardan ithalatçı alınmasında sıkıntı yok bence. Her türlü garanti var zaten.

Ben konuyu açan arkadaşa kesin böyle almalısın demiyorum. Eğer 1500 tl bütçesi varsa 1tb ve sony eurasia garantili alsın diyorum. Bütçesi daha düşük ise illa bütçesini arttırmasına gerek yok. Ama yine de kafası rahat etmesi için sony eurasia garantili alması daha iyi olur. Aslında bu kişisel bir seçim. Az para verip ithalatçıya güvenmek mi? yoksa 200-300 Tl daha verip sony eurasia garantili alıp kafayı rahat ettirmek mi? Ben sony eurasia garantili aldım ne olur ne olmaz diye ama tercih yine sizin. Forever Playstation 4. :mutlu::mutlu::mutlu:

Sony'de çalışan da insan ithalatçı garantide çalışan da insan. PS4 zaten kapalı sistem. En fazla ne olacak ki? 1169 TL ye aldım mesela ben PS4'ü ve yanına 3 oyun aldım. Eğer 1500 TL verseydim 1 oyun alacaktım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı