PlayStation 2 alırken nelere dikkat edilmeli?

Hocam ben şahsen bizzat denemedim ama Fat model dikey kullanılınca yatay kullanımdan daha kötü çalışıyormuş.
Denediyseniz bilgilerinizi aktarırmısınız?
Hocam kötü çalışıyormuştan kastın ne ?
Yani nasıl bir kötü çalışma onu anlamadım performansta değişiklik olduğunu filan mı söylüyorsun yoksa, ısındıkça termal macunun eriyip içine yayılmasından mı bahsediyorsun ?

Eğer termal macun olayı ise bu mümkün değil çünkü PlayStation 1'den 2 bütün modellerinde termal ped kullanıldı.

Hocam kötü çalışıyormuştan kastın ne?
Yani nasıl bir kötü çalışma onu anlamadım performansta değişiklik olduğunu filan mı söylüyorsun yoksa, ısındıkça termal macunun eriyip içine yayılmasından mı bahsediyorsun?

Eğer termal macun olayı ise bu mümkün değil çünkü PlayStation 1'den 2 bütün modellerinde termal ped kullanıldı.

Daha sesli çalıştığı ve oyunlarda ufak tefek sıkıntı yarattığını duymuştum ama daha PlayStation 2 bile alamadığım için bizzat deneyemedim.
"Bana biraz saçma geliyor ama merak ediyorum fark var mı diye"
Hayır soğutma ile alakalı bir sorundan bahsetmiyorum.

Dahili HDD takabilirsin Network Adaptör ile lens bozuldumu HDD ile devam edersin PlayStation 2 IDE ve SATA 1 destekliyor. USB'den de oynayabilirsin ama yavaş oluyor ve sinematik mi ne tam bilmiyorum ismini ama oyunda ara sahnelere giriyorsun ya o sahneler video olarak oynuyor USB'de sürekli ses ve video takılması oluyor ve oyunların yükleme süreleri de yavaş oluyor hayliyle. PlayStation 2 USB 1 olduğu için.

Dahili HDD takabilirsin Network Adaptör ile lens bozuldumu HDD ile devam edersin PlayStation 2 IDE ve SATA 1 destekliyor. USB'den de oynayabilirsin ama yavaş oluyor ve sinematik mi ne tam bilmiyorum ismini ama oyunda ara sahnelere giriyorsun ya o sahneler video olarak oynuyor USB'de sürekli ses ve video takılması oluyor ve oyunların yükleme süreleri de yavaş oluyor hayliyle. PlayStation 2 USB 1 olduğu için.
Peki PS2 Slim USB ile oynanmıyor mu ?

Daha sesli çalıştığı ve oyunlarda ufak tefek sıkıntı yarattığını duymuştum ama daha PlayStation 2 bile alamadığım için bizzat deneyemedim.
"Bana biraz saçma geliyor ama merak ediyorum fark var mı diye"
Hayır soğutma ile alakalı bir sorundan bahsetmiyorum.

@393060 bu konuda eğer denediyseniz yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı