Playstation 2 Fat ve Slim arasındaki farklar nedir?

DenizG101

Hectopat
Bugüne kadar hiçbir şekilde Playstation'in herhangi bir modeline sahip olmadım. Geçen gün Youtube'da gezerken Playstation 2 incelemesi gördüm bu yüzden artık bir tane almak istiyorum. İnternet üzerinden biraz araştırdım iki model mevcut fat ve slim, aralarında ince ve kalın olma özelliği dışında herhangi bir performans farklılığı var mıdır? Bir de Playstation 2 için ne kadar fiyat ödenmeli? Malum İnternet üzerinde bir sürü fiyat mevcut. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sonrasında Playstation 3 ve 4 alacağım fakat ilk olarak 2 almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Playstation 2 alacağım diyorsan "Slim" almalısın bence. Çok büyük boyut farkı var. Ama ince olan modelde ısınma sorunu var mıdır bilemiyorum. Çok uzun zaman oldu.
379370

Yani PS2 daha eski olduğu için dedim en azından 3 şuanda kullanılabilir.
PS3 zevk veriyormu peki ? Arkadaşta var PS3 GTA V oynuyoruz arabayla giderken harita çamur oluyor. 3 saatten uzun süre oynayınca kasma yapıyor.
Bende kullandım hatta bütün gün kapatmadan oynadığımda oldu ama ne bir çamurluk nede bir kasma olmadı sizin arkadaşın PS3'ün de sorun olmasın? PS2 kötülemedim ben sadece daha eski olduğu için zevk alacak mısın diye sordum arkadaşa.

Grafiklere takıntılı birisi değilim istediğim her oyunu şuan bilgisayardan oynayabiliyorum. Zamanında Playstation 2 alamamıştım :D ondan sonrada unutmuşum varlığını zaten, geçen Youtube'da gezerken gördüm alayım dedim. Playstation 3 de alacağım fakat şu Playstation 2'yi alma istiyorum ilk olarak. Amacım zamanında sadece o konsollara çıkmış oyunları oynamak örnek vermem gerekirse God of War yanlış bilmiyorsam Playstation 2 içindi. Sizce en fazla ne kadar ödenmeli?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı