Playstation 2 Fat ve Slim arasındaki farklar nedir?

Tam bir fiyat söyleyemeyeceğim ama 150 TL yi geçmeyin. İkinci el sitelerini bir araştırın derim uygun fiyatlı güzel bir şey bulursunuz diye umuyorum.

Tam bir fiyat söyleyemeyeceğim ama 150 TL yi geçmeyin. İkinci el sitelerini bir araştırın derim uygun fiyatlı güzel bir şey bulursunuz diye umuyorum.
Sanırım Playstation 3 kullanıyorsunuz o yüzden başka bir konu açmadan size sormak istiyorum. Peki Playstation 3 Slim için ne kadar ödenmeli? Playstation 2 ile birlikte alabilirim de aynı gün o yüzden soruyorum.

PS3 eğer kırık tercih edecekseniz ve oyun yüklü ise max. 600 TL ye bulabilirsiniz ben 2 sene önce 350 TL ye almıştım ama benimki orijinal kırılmayan model di.

İşinde küçüklükten bir ukte kaldıysa al PS2. Ama sırf merak ve PS2 oyunları için alacaksan boşa para harcarsın.

Kırık bir PS3 alırsan, Multiman'ın kendi içinde PS2 emülatörü var. PS2 oyununu 3'te oynarsın.

Benim fikrim Fat kasa PS2 bana daha çok hitap ediyor.

PS3'ün Fat kasası bana hitap ediyor. Slim ve Süper Slim de kullandım. Bana hitap eden Fat kasa.

PS4'ün Fat kasasını kullandım. Tam benlik. Slim'de gördüm. Ama Slim'de görünüşünü sevemedim.

PS2'de de Fat kasa.

Konsol dediğin ufak tefek olmayacak hacı. Kocaman olacak. Göz dolduracak. Ben buradayım diyecek.

İşinde küçüklükten bir ukte kaldıysa al PS2. Ama sırf merak ve PS2 oyunları için alacaksan boşa para harcarsın.

Kırık bir PS3 alırsan, Multiman'ın kendi içinde PS2 emülatörü var. PS2 oyununu 3'te oynarsın.

Benim fikrim Fat kasa PS2 bana daha çok hitap ediyor.

PS3'ün Fat kasası bana hitap ediyor. Slim ve Süper Slim de kullandım. Bana hitap eden Fat kasa.

PS4'ün Fat kasasını kullandım. Tam benlik. Slim'de gördüm. Ama Slim'de görünüşünü sevemedim.

PS2'de de Fat kasa.

Konsol dediğin ufak tefek olmayacak hacı. Kocaman olacak. Göz dolduracak. Ben buradayım diyecek.
Dediğiniz gibi içimde ukte kaldı zamanında alamamıştım o yüzden almak istiyorum bir tane PS2 Fat kasa. Peki PS3'ü kırık mı almalıyım orijinal mi? Bu arada PS3 slim kasası çok güzel duruyor mat renk bir kasası var ve de öyle çok incede değil o yüzden slim almayı düşünüyorum. Peki vereceğim fiyat ne olmalı PS3 için?

Dediğiniz gibi içimde ukte kaldı zamanında alamamıştım o yüzden almak istiyorum bir tane PS2 Fat kasa. Peki PS3'ü kırık mı almalıyım orijinal mi? Bu arada PS3 slim kasası çok güzel duruyor mat renk bir kasası var ve de öyle çok incede değil o yüzden slim almayı düşünüyorum. Peki vereceğim fiyat ne olmalı PS3 için?

PS2 oyununu oynamak istiyorum dersen kırık almak zorundasın.

500 liraya kırılabilen bir PS3 alabilirsin.

Ama ukte kaldıysa PS2 al.

İkisini de alacağım :)

Paran varsa beni de al reis :) XD.

Senin tercihin. Ama nereden PS2 oyununu bulacaksın? Her istediğin oyunu biraz zor bulursun.

Aslında bende sırf GTA:SA ve GTA: Vice City. İçin PS2 oyun kutusunu almak isterim. Benim için ikiside özel oyunlar. Ve PS2'nin oyun kutusu ç tasarımlarını çok seviyorum.

Paran varsa beni de al reis :) XD.

Senin tercihin. Ama nereden PS2 oyununu bulacaksın? Her istediğin oyunu biraz zor bulursun.

Aslında bende sırf GTA:SA ve GTA: Vice City. İçin PS2 oyun kutusunu almak isterim. Benim için ikiside özel oyunlar. Ve PS2'nin oyun kutusu ç tasarımlarını çok seviyorum.
Reis zengin değiliz ya :D elimde hazır 1000 TL para var nakit şuan iyi değerlendirmek istiyorum. İnternet üzerinden korsan oyunlarını bulurum diye düşünüyorum PS 2 için, fat kasa alacağım zaten içine HDD takarım diyorum. Birde sana attığım bu ilanda ki ürün bu paraya iyi mi? yoksa daha iyisi bulunur mu? birde klon model ne demek? yardımcı olursan sevinirim. Eğer burada değilde başka bir konu altında konuşalım dersen yeni konu açayım.

İlan linki;

Clon Model Playstation3 Slim 2 Adet Kol 30- Oyun Yüklü OSCAR'da - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 675656510

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı