PlayStation 3 4.91 güncellemesi hatası nasıl çözülür?

Mikest

Picopat
Daha fazla  
Selamaleyküm arkadaşlar PS 3 yine bir güncelleme daha geldi 4.91 ve benim cihaz hen ile kırıktı şu an PSN hesabıma giremiyorum Online oyun oynayamıyorum.

Hata şöyle: Until further notice please remain on this Firmware visit PS3xploit. Me for New exploit announcements regarding newer Firmware versions.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki gibi 4.91 kırma işlemi yaptım Online oynayabiliyorum aynı şekilde siz de yapın sorununuz çözülecektir.

Bu videodaki gibi 4.91 kırma işlemi yaptım Online oynayabiliyorum aynı şekilde siz de yapın sorununuz çözülecektir.

YouTube linki atabilirmisiniz ?

YouTube linki atabilirmisiniz ?
YouTube linkini attım. 2. linkten 4.91 HFW indirdikten sonra ilk linkten videoyu izleyin ve adımları takip edin. İsterseniz videoya da gerek yok kısaca anlatabilirim. Dosyayı PS3>UPDATE>PS3UPDAT.PUP şeklinde USB belleğinize atın. Konsolunuzda sistem güncelleme>depolama ortamından güncelle>4.91 HFW seçin. 4.91 kırma işlemini böylelikle gerçekleştirmiş olacaksınız.

YouTube linkini attım. 2. linkten 4.91 HFW indirdikten sonra ilk linkten videoyu izleyin ve adımları takip edin. İsterseniz videoya da gerek yok kısaca anlatabilirim. Dosyayı PS3>UPDATE>PS3UPDAT.PUP şeklinde USB belleğinize atın. Konsolunuzda sistem güncelleme>depolama ortamından güncelle>4.91 HFW seçin. 4.91 kırma işlemini böylelikle gerçekleştirmiş olacaksınız.
4.91 e yükseltmeden bu hatanın çözümü yokmu hocam ?

Bide bu çözüm hen ile kırılan cihazlar için geçerli dimi ?

Son düzenleme:
Şu linki (ay'dan sonraya 1 yerleştirdim onu silin) PS3'e PKG olarak kurmayı deneyin.
Hortlatıyorum ama kırık makinede online oynanabiliyor muydu? Bu işte bir terslik yok mu?

Çok hakim değilim ama en son 4.90 yapmıştım, makine stabilitesini kaybetti sonra sıkıldım saldım PS3'ümü. SuperSlim. Bu arada 4.91'e geçilmeli mi?

Hortlatıyorum ama kırık makinede online oynanabiliyor muydu? Bu işte bir terslik yok mu?

Çok hakim değilim ama en son 4.90 yapmıştım, makine stabilitesini kaybetti sonra sıkıldım saldım PS3'ümü. SuperSlim. Bu arada 4.91'e geçilmeli mi?
Evet Online oynanabiliyor. Terslik yok son sürüme kırıldığı için gayet normal bir durum. 4.91 yaparsanız Online oynayabilirsiniz onun dışında 4.90'da kalmanın PSN dışında - bir yanı olmaz. Konsolun stabilite kaybının güncellemeden kaynaklandığına emin misiniz? İlk defa duyuyorum.

Evet Online oynanabiliyor. Terslik yok son sürüme kırıldığı için gayet normal bir durum. 4.91 yaparsanız Online oynayabilirsiniz onun dışında 4.90'da kalmanın PSN dışında - bir yanı olmaz. Konsolun stabilite kaybının güncellemeden kaynaklandığına emin misiniz? İlk defa duyuyorum.
Konuyu dağıtmak istemem ama, en basitinden 4.90 yükledikten sonra multiMAN çalışmaz oldu. 10 kere açıyorsam, 6-7 kez siyah ekranda kalıyor, tuşundan zorla kapatmak zorunda kalıyordum. webMAN yüklü onunla idare etmeye çalıştım falan, bir de saflık yaptım, diski sıfırladım direkt 4.90 yükledim ve downgrade yapamadım. Sonra da bunaldım bıraktım işte.

Madem öyle, 4.91'e güncelleyeyim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı