PlayStation 3 500GB ancak 80GB gözüküyor

Muratilhan57

Hectopat
1 ay önce fat kasa PlayStation 3 aldım adam, babamın arkadaşı tanıdık 650TL verdim çizik bile yok ama adam bana 500GB dedi ama sistem bilgerine baktığım zaman 80GB gözüküyor adama sordum tamam öyle gözüküyor ama 500GB dedi, o yanlış dedi. Böyle bir şey olabilirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Ay önce fat kasa PlayStation 3 aldım adam, babamın arkadaşı tanıdık 650TL verdim çizik bile yok ama adam bana 500GB dedi ama sistem bilgerine baktığım zaman 80GB gözüküyor adama sordum tamam öyle gözüküyor ama 500GB dedi, o yanlış dedi. Böyle bir şey olabilirmiş.

Oyun varsa kalan 80 GB'dir.

1 ay önce fat kasa PlayStation 3 aldım adam, babamın arkadaşı tanıdık 650TL verdim çizik bile yok ama adam bana 500GB dedi ama sistem bilgerine baktığım zaman 80GB gözüküyor adama sordum tamam öyle gözüküyor ama 500GB dedi, o yanlış dedi. Böyle bir şey olabilirmiş.
500GB'lık HDD'yi çıkartıp 120GB bir HDD koymuş olabilir mi?

Oyun varsa kalan 80 GB'dir.
İçinde 4tane oyun var bana dediki ben bunu yanlışlıkla sıfırladım ama bana 500gb diyor
Kırık mı yoksa orijinal mi?
Kırık
500GB'lık HDD'yi çıkartıp 120GB bir HDD koymuş olabilir mi?
Ya bana diyoki daha hala 500gb orda yanlış gösteriyor diyo babamın arkadaşı kazıklayacağını düşünmüyorum
Cihaz çok temizdi dediğim gibi çizik bile yoktu ama 80gb bana daha hala değiştirmedim 500gb orda yanlış gösteriyor diyo saten gta5 50gb diyo
Arkadaşlar cevap Verirseniz sevinirim

Büyük ihtimal HDD değişikliği olmuştur, yine de test etmek amacıyla büyük GB'li bir iki oyun indirip deneyebilirsiniz(internetiniz hızlıysa), buna göre tam bir sonuç alabilirsiniz. Eğer düşük GB'li ise geri iade isteyebilirsin.

Büyük ihtimal HDD değişikliği olmuştur, yine de test etmek amacıyla büyük GB'li bir iki oyun indirip deneyebilirsiniz(internetiniz hızlıysa), buna göre tam bir sonuç alabilirsiniz. Eğer düşük GB'li ise geri iade isteyebilirsin.
Nasıl 500gb değilmi ben hafta sonu tanıdık var ona götürcem
Adam yeminler ediyo sistem bilgisinde yanlış gösteriyor bu cihaz 500gb

Ne yazıkki o kadar hızlı İnternet yok hafta sonu biyere götürcem orada indirtecem orada bakarız
Ama adamın dediği gibi değilse para alırım adamdan diyoki orda bitane sarı kutucuk var diyo gb onun içinde diyor onuda kandırmışlar
Dediği gibi yanlış gösteriyor olabilirim 500gb olabilirmi
Yardım lütfen

Son düzenleme:
İçinde 4tane oyun var bana dediki ben bunu yanlışlıkla sıfırladım ama bana 500GB diyor.

Kırık.

Ya bana diyoki daha hala 500GB orada yanlış gösteriyor diyor babamın arkadaşı kazıklayacağını düşünmüyorum.
Cihaz çok temizdi dediğim gibi çizik bile yoktu ama 80GB bana daha hala değiştirmedim 500GB orada yanlış gösteriyor diyor saten GTA 5 50GB diyor.
Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.

Kardeş sen şunu yap sıfırlandığı zaman böyle yapıyor crack olduğu zaman yüklendiği oyunlar silinmez format atarsa kalır ondan 80 GB kalmış geçmiş olsun onun çaresi yok. Yani oyunlar silinir ama o depolamaya işlemez indirebiliyorsan sıkıntı yok biraz fazla oyun yükle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izle bak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı