PlayStation 3 alınır mı?

Hocam PS 3 oyun kütüphanesi çok geniş crackli oyunları içine atıp oynarsınız güzel konsol ( fazla şeyler beklemeyin eski cihaz çünkü) , alınır ama alırken iyice bakın inceleyin sağlam mı diye.

Hocam eğer bütçesi PS4 seviyesine yetmiyorsa o fiyat a gayet iyi.

Laptopu yeni aldım son paramlada bu konslu alacağım 3K bütçem var PS4'ler 6kmin 2. el arkadaşta PS4 var internet sorunu olduğu için oda bir şey oynayamiyor sadece pes FIFA var bütün gün onu oynamaktan bıktık pes 3 oyun çeşitligi bakımından iyi internet gerektirmiyor ve FPS falan düşük olsa da fark etmez çocukluğum PS 3 oynarak geçti fiyatı da ucuz buldum temizse alacağım almadan bakmam gerken yerler özellikle bir yer falan var mı temiz olduğunu nereden anlarım ve bu fiyatamin kaç GB olmalı.

Laptopu yeni aldım son paramlada bu konslu alacağım 3K bütçem var PS4'ler 6kmin 2. el arkadaşta PS4 var internet sorunu olduğu için oda bir şey oynayamiyor sadece pes FIFA var bütün gün onu oynamaktan bıktık pes 3 oyun çeşitligi bakımından iyi internet gerektirmiyor ve FPS falan düşük olsa da fark etmez çocukluğum PS 3 oynarak geçti fiyatı da ucuz buldum temizse alacağım almadan bakmam gerken yerler özellikle bir yer falan var mı temiz olduğunu nereden anlarım ve bu fiyatamin kaç GB olmalı.

Hocam bende 6 ay önce Xbox 360'e aldım 3 k ya. İlk olarak konsolun bakımlarına bakman lazim termal macun vs game pad inde analog kaymasi var mı ona dikkat et ve o fiyat aralığına 500 ila 250 GB gayet yeterli olacaktır.

2500 TL'ye azıcık pazarlık var, PS3 almayı düşünüyorum. 2 el şimdi piyasası 3000-3500, cihazı gidip elden alacağım her şeyine bakacağım. Peki sizce hala alınır mı?

ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti DOS 15.6

Şoyle bir laptopum var ama internet sıkıntısı çekiyorum. İnternetsiz yüklü oyunları oynayacağım 60'a yakın oyun var GTA, god, pes falan oynarım takılırım diye alıyorum. Büyük bir beklentim gidip alırken neye dikkat etmeliyim?

Hocam bende de PlayStation 3 var oyun konusunda hiç sıkıntı olmaz içine bir de kırıp mağaza attın mı bedava oyun. Ama eğer üstüne para koyarsan 4 alınır ama 3 de seni 2 3 yıl götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı