PlayStation 3 alınır mı?

PS3 GTA 5, BF4 ve daha nice oyunu desteklemeyi bırakmıştır ve Online Serverler'de anlık çökme problemleri hat safhaya gelmiş durumda katiyen önermiyorum ayrıca FPS açısından bakacak olursak oyunlar kasıyor.
Fiyatları nasıl oluyor 2. ellerin bir link atarsanız iyi olur.

PS3 Ultra Slim'e 600 TL ile 500 TL arasında fiyatları değişmekte 16 GB ile 500 GB arasında yapacağınız harddisk tercihi ile fiyatlar da oynamalar olabilir.

PS3 GTA 5, BF4 ve daha nice oyunu desteklemeyi bırakmıştır ve Online Serverler'de anlık çökme problemleri hat safhaya gelmiş durumda katiyen önermiyorum ayrıca FPS açısından bakacak olursak oyunlar kasıyor.

PS3 Ultra Slim'e 600 TL ile 500 TL arasında fiyatları değişmekte 16 GB ile 500 GB arasında yapacağınız harddisk tercihi ile fiyatlar da oynamalar olabilir.
neden serverlar çöksünki? hala aktif bir şekilde online oynanabiliyor örnek; call of duty ghost veya modern warfare,black ops serisi

ayrıca hiçbirşekilde kullandığım zaman kasma olayı yaşamadım senin kullandığın eski kasadır yada problemli anakartı tamir görmüş ps3tür
Her şekilde alınır serverlar aktif oynayan çok (heleki bu zamanlar) vericeğin fiyat 600Ü geçmemeli ve fat kasadan uzak durmalısın aldığın makineyi 5-10 dakika test et oyna makine ısınıyor mu nasıl diye

Oyun önerilerim ise şunlardır
Call of Duty serisi (Ghost, Modern Warfare, Black Ops, world at war)
Need for Speed Carbon
Batman Arkham serisi (asylum, City, Origins)
God of War Collection, 3 ve accension ve last of us gibi exc oyunlar infamous killzone serisi diyerek daha birçok sayamadığım oyun

Son düzenleme:
PS3 hala alınabilecek bir cihazdır. Geniş oyun kütüphanesi ve kolay kırılabilmesi ile çok iyi bir seçenektir. Oyun oynamanın yanı sıra harici depolama birimlerinden ve disklerden içerik oynatabilirsiniz. Slim ve Super Slim modellere yönelin. Ilk çıkan fat modellerde sorunlar vardır. En fazla 500-600TL eder. Grafikleri kötü diyenlerin kafasına TLoU, Beyond: Two Souls, GoW gibi birçok oyunu atmak gerekir.

Neden serverlar çöksünki? Hala aktif bir şekilde Online oynanabiliyor örnek; Call of Duty Ghost veya Modern Warfare, Black Ops serisi.

Ayrıca hiçbirşekilde kullandığım zaman kasma olayı yaşamadım senin kullandığın eski kasadır ya da problemli anakartı tamir görmüş PS3tür.
Her şekilde alınır serverlar aktif oynayan çok (heleki bu zamanlar) vericeğin fiyat 600Ü geçmemeli ve fat kasadan uzak durmalısın aldığın makineyi 5-10 dakika test et oyna makine ısınıyor mu nasıl diye.

Oyun önerilerim ise şunlardır.
Call of Duty serisi (Ghost, Modern Warfare, Black Ops, world at war)
Need for Speed Carbon.
Batman Arkham serisi (asylum, City, Origins)
God of War Collection, 3 ve accension ve last of us gibi exc oyunlar infamous killzone serisi diyerek daha birçok sayamadığım oyun.

Kafanı yastığa rahat koymak istiyorsan 1000 TL'nin altında kaliteli bir PS 3 yok ayrıca ben bodrumda HP teknik servisinde çalışıyorum bana gelen sorunları belirtim ve evimde 2 adet PS3 var süper Slim ve Slim olmak üzere kardeşimle oyun oynayabilmek için. Durduk yere oyundan düşüyorum GTA 5'te neredeyse yeni hiçbir araba yok oyundaki en son araba bile t 20 BF4'te hala deagle kullanmak istiyosanız 150 TL Premium satın almanız gerekiyor fakat PS4'te ya da PC'de bu işler böyle yürümüyor hiçbir indirimden faydlanamıyor sunuz ve PS3'ler özellikle yaz aylarında durduk yere ısıdan yanan cihazlar araştırma yapabilrisniz ve gece saatlerinde odada bir faks makinesi çalışıyormuş gibi bağırıyorlar yan odadaki kişiye kadar disk okuyucunun sesi gidiyor aldığım 4K televizyonumla bile çalışmıyor eski bir teknoloji. 30 FPS'nin üsütne çıkmak istiyorsanız maalesef hayal görüyorsunz.

.

Geri
Yukarı