Playstation 3 Formattan Sonra Saveleri Geri Yükleme

Ramazan360

Hectopat
Konuyu doğru yere açtığımı sanıyorum foruma pek hakim değilim yanlışım olursa affola. Benim elimde ikinci el bir PS3 slim var. Bir süre kullandım. GTA 5, Uncharted 3 gibi oyunlarda ilerledim. Fakat şimdi cihazı fabrika ayarlarına çevirmem lazım ilk günkü haline gelmesi gerek. Ama savelerimi formattan sonra geri yüklemek istiyorum. Yani kaybetmemeliyim. Hiç bilgim yok adım adım yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bir yere depolama yapmazsan büyük ihtimalle gider onları bir yere ( USB vs.:ROFL: ) kayıt etmen gerekir o kısımla ilgili bir bilgim yok.

Eğer bir yere depolama yapmazsan büyük ihtimalle gider onları bir yere ( USB vs.:ROFL: ) kayıt etmen gerekir o kısımla ilgili bir bilgim yok.
Depo yapmayı öğrendim. Bilmeyenler içinde açıklayayım. FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş usb belleği takıyoruz. Gameye gelip save data klasörüne girdikten sonra istediğiniz oyuna üçgene basıp copy deyip usb belleği seçiyoruz. Bu kadar fakat geri yüklemeyi çözemedim. Nasıl geri atıcaz ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı