PlayStation 3 HEN kırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@GokayKecelioglu
Hocam dediğim gibi HDD'yi sök ve biçimlendir, sistemi yeniden kur ve oyunları oyun mağazası gibi yerlerden indirmeyi dene. (PS Store'den bahsetmiyorum.)

@393060 hocam hen kuruluyken internete bağlanmak banlatıyor mu?

@393060 hocam hen kuruluyken internete bağlanmak banlatıyor mu?
Hayır hocam, sadece Online oyuna girmen sonucu ban yeme riskin var ama onun dışında banlanmaz. Ama internete bağlı kalacaksan Sistem Ayarlarına gir ve Otomatik Güncelleştirmeler kapalımı diye bak, PlayStation otomatik olarak OFW (Official FirmWare) yani Resmi Donanım Yazılımı diye geçiyor Türkçede ismi yani direkt herkesin anlayacağı şekilde PlayStation orjinale güncellenir bunun sonucu sadece Jailbreak gider, o yüzden dediğim yere bak.

Son düzenleme:
Hayır hocam, sadece Online oyuna girmen sonucu ban yeme riskin var ama onun dışında banlanmaz. Ama internete bağlı kalacaksan sistem ayarlarına gir ve otomatik güncelleştirmeler kapalımı diye bak, PlayStation otomatik olarak ofw (official Firmware) yani resmi donanım yazılımı diye geçiyor Türkçede ismi yani direkt herkesin anlayacağı şekilde PlayStation orijinale güncellenir, o yüzden dediğim yere bak.

Tamamdır hocam, teşekkür ederim. Bu gece ya da yarın kurmayı deneyeceğim. Elinize sağlık.

PS3 Super Slim Var elimde CD yeri bozuk kırmak için her şeyinin çalışması gerekiyor diye biliyorum kırmama bir engel olur mu?

PS3 Super Slim Var elimde CD yeri bozuk kırmak için her şeyinin çalışması gerekiyor diye biliyorum kırmama bir engel olur mu?
Evet sorun olabilir, güncellemeyi yaptığın zaman güncelleme yarıda kesilebilir ve ya multiMAN ve ya webMAN gibi yerlerden oyunu seçtiğinde ana menüde girmen için olan diski göremeyebilirsin. Denemeden kesin sonuç alamazsın.

Reis bende rehberdeki mediafire'a tıkladığımda ''

Oops! There has been an invalid request.​

If this error persists, please insure that you are using a standard web browser.
If you are also using a download manager, you might want to try another manager or disabling it completely.''
hatası alıyorum. ne yapmam lazım

Reis bende rehberdeki MediaFire'a tıkladığımda "

oops! There has been an invalid request.​

If this error persists, please insure that you are using a standard web browser.
If you are also using a download Manager, you might want to try another Manager or disabling it completely."
Hatası alıyorum. Ne yapmam lazım.

Hocam sanırım linkle alakalı bir sorun var bugün içinde tekrar yüklerim dosyayı.

Jailbreak yaptığımızda Netflix ve YouTube gibi uygulamaları kullanmaya devam edebiliyor muyuz? Ayrıca 4.90 sürümü için de bu rehber geçerli midir?

Jailbreak yaptığımızda Netflix ve YouTube gibi uygulamaları kullanmaya devam edebiliyor muyuz? Ayrıca 4.90 sürümü için de bu rehber geçerli midir?

Evet internete erişimi hakkında hiçbir sıkıntı yaşamazsın ama Online oyuna girmen sıkıntı çıkarabilir sadece, onun dışında hiçbir şey olmaz. Rehber 4.89 için ama 4.90'a güncelleyeceğim.

Reis bende rehberdeki mediafire'a tıkladığımda ''

Oops! There has been an invalid request.​

If you are also using a download manager, you might want to try another manager or disabling it completely.''
hatası alıyorum. ne yapmam lazım
https://www.mediafire.com/file/f33efmg88el1jwh/HFW_4.89.1_littlebalup.zip/file

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı