PlayStation 3 takılıp kalıyor

Santa_47

Centipat
Daha fazla  
PS3 oynarken oyunun en heyecanlı yerinde tak donup kalıyor çok fazla ısınma sorunu var bunu nasıl düzeltebilirim Slim model kullanıyorum.

Aynı sorun bende de vardı. *Emin değilim ama* bir adam oyunun önbellek verisi (adı bu olmayabilir) gibi birşeyi silip oyunu tekrar başlatıyordu, düzeliyordu. Ben denediğimde ilk açılışta 40 dakika kadar oyunu oynadım, sonra tekrar donmaya başlamıştı. Belki sizin cihazınızda ısınma problemi olduğundandır. Birkaç kişi bu sorunun disk temizlendiğinde giderildiğini söylüyordu. Ama ben ne yaparsam yapayım hiç bir şekilde düzeltememiştim. Umarım sen düzeltirsin.

Korsan oyun kullanıyorsanız anormal takılmalar ile karşılaşabilirsiniz. Oyun dosyalarında sorun olduğu için takılıyor olabilirsiniz. Veya oyunda bir hata olabilir ve fixlenmesi için güncellemeleri yüklemeniz gerekebilir. Onun haricinde PS3 oyunları HDD'ye bağımlıdır. HDD'niz eski ise oyunlarda performans kaybı veya takılma yaşayabilirsiniz. Isınma sorunu için bir şey diyemiyorum. Sıcaklıklara bakılması lazım.

PS3 oynarken oyunun en heyecanlı yerinde tak donup kalıyor çok fazla ısınma sorunu var bunu nasıl düzeltebilirim Slim model kullanıyorum.

Hibrid Firmware mi? 4.87'ye güncellediniz mi? Ya da oyun güncellemeleri yapıldı mı? Her oyunda oluyor mu? Niye bu kadar soru sormam gerekti de hiç bilgi vermediniz?

Hibrid Firmware mi? 4.87'ye güncellediniz mi? Ya da oyun güncellemeleri yapıldı mı? Her oyunda oluyor mu? Niye bu kadar soru sormam gerekti de hiç bilgi vermediniz?

Sadece GTA 5'de bu sorun oluyor hayır güncelleme yapmadım.
Aynı sorun bende de vardı. *emin değilim ama* bir adam oyunun önbellek verisi (adı bu olmayabilir) gibi bir şeyi silip oyunu tekrar başlatıyordu, düzeliyordu. Ben denediğimde ilk açılışta 40 dakika kadar oyunu oynadım, sonra tekrar donmaya başlamıştı. Belki sizin cihazınızda ısınma problemi olduğundandır. Birkaç kişi bu sorunun disk temizlendiğinde giderildiğini söylüyordu. Ama ben ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde düzeltememiştim. Umarım sen düzeltirsin.

PS3'ü sıfırladım tekrar oyun indiriyorum bakalım düzelecek mi?
Bende bazen yasiyorum. Makineyi havada, ferah bir yerde tutmaya calısın. PS3'un kendi fan temızleme ozellıgı vardı. Onu kullanabılırsın.

Fan temizleme işlemini yaptım teşekkürler. Makine ferah bir yerde çalışıyor.

Evet cihazı ben kırdım birkaç video izledim multiman yükleyerek kırdım cihazı.

Hocam o zaman iyi, önce 4.87 en son sürümü güncelleyin yine aynı metodla, sonra oyunu güncelleyin. Olmadı başka yerden tekrar yükleyin GTA'yı.

Geri
Yukarı