PlayStation 3 USB algılamıyor

ycrour

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde PS3 Slim kasa mevcut. Exclusive oyunları oynamak için kendim jalibreak yaptım, oyun da attım gayet iyi çalışıyor. Ancak elimdeki 16 GB SanDisk marka USB aygıtını tanırken 64 GB başka bir marka USB'yi görmüyor. Demem o ki PS3'ün USB aygıtını tanıyabileceği üst sınır var mıdır? Bu olayı nasıl çözebilirim?

PS3 sadece FAT32 bellekleri destekliyor ve FAT32 en fazla 32 GB bellekleri destekliyor.
Düzeltme: Daha fazlasını destekliyormuş ancak Windows en fazla 32GB'a kadar biçimlendirme destekliyormuş.

Bazı homebrew uygulamaları NTFS disklere okuma ve yazma yapabiliyor hatta disk imajı olan oyunu çalıştırabiliyor.

Yani en fazla 32 GB USB'yi tanıyor diyebilirz PS3 için, anladım. Peki PS4 ne kadar tanır en fazla? Sanki NTFS sistemini de tanıyor gibi aklımda kalmış benim.
PS3 sadece FAT32 bellekleri destekliyor ve FAT32 en fazla 32 GB bellekleri destekliyor.
Düzeltme: Daha fazlasını destekliyormuş ancak Windows en fazla 32GB'a kadar biçimlendirme destekliyormuş.

Bazı homebrew uygulamaları NTFS disklere okuma ve yazma yapabiliyor hatta disk imajı olan oyunu çalıştırabiliyor.

Yani en fazla 32 GB USB'yi tanıyor diyebiliriz PS3 için, anladım. Peki PS4 ne kadar tanır en fazla? Sanki NTFS sistemini de tanıyor gibi aklımda kalmış benim.
PS4 ExFAT destekliyor. NTFS'den daha yüksek limitlere sahip. Yani PS3'de yaşadığınız sorunları yaşamazsınız.

Geri
Yukarı