Playstation 3 veya Toplama bilgisayar

• Konuyu başlatan Mert Özdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Mert Özdemir

Ziyaretçi
Selam arkadaşlar ben sizden yardım isteyeceğim 2 gündür düşünüyorum bilgisayar mı alsam playstation 3 mü alsam diye ama bir türlü karar veremiyorum. Şimdi playstation 3 alacak olsam led 42" televizyon var ama bilgisayar da aynı görüntüyü sunabiliyor şuanda bilgisayarım var fakat bilgisayar denilmez. Bilgisayarda Nvidia 7300 le ve core 2 duo var bayağı eski bir sistem onun için toplama veya playstation 3 için kararsızım hem oyun oynayacağım ama birde bilgisayar acil lazım oluyor derken işler karıştı akıl verecek varmı.

Bu arada adım Recep Aktaş değil :)

Anakart : VATAN COMPUTER - ASUS - F2A55-M LE AMD A55 Soket FM2 DDR3 2400MHz(O.C.)SATA 2.0 USB 2.0 HDMI&DVI Anakart - Anakart

Kasa : VATAN COMPUTER - ZALMAN - ZM-T1 MiniT S

Güç kaynağı : VATAN COMPUTER - XIGMATEK - TAURO SER

Ram : VATAN COMPUTER - PATRIOT - 8GB(4x2)Gamer II Sector 5 DDR3 1333MHz CL9 XMP 1.2 Dual Kit Ram - Ram

İşlemci : VATAN COMPUTER - AMD - A8 5600K Soket FM2 3.6GHz 4MB Cache 32nm

Sabit disk : VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

Eğer bütçeniz 900 TL ve altı ise kesinlikle konsollara yönelin.

Bu arada PS3 değil de Xbox 360 öneriyorum.

Evet bence de XBOX almalısınız. O fiyata kinect ile beraber satılan XBOX'lar olması lazım. Ancak derseniz ki ben PS3'e özel oyunları oynamak istiyorum, onuda alabilirsiniz. Ancak tavsiyem benim de XBOX 360.

Arkadaşlar XBOX 360 güzel bir konsol çakma oyun çalıştırıyor ama kontrol cihazındaki tuşlar hoşuma gitmiyor açıkçası playstation 3 daha alışkın olduğum için onu almak istiyorum birde çakma oyunlardan hemen sıkılırım paramı verip 3 oyun almak ve sıkılmadan oynamak için playstation 3 alacağım pc derdi ile uğraşmama gerek yok ekran kartı, işlemci, benzeri parçalar falan. Teşekkür ederim Playstation 3 alacağım pc var zaten normal kapasitede kurtlar vadisi izliyorum onun için yeterli 1 led televizyona ps3 ve pc bağlayabilir miyim ?

XBOX sadece çakma çalıştırıyor diye bir şey yok. Hem onun için ekstra bir şey yapmanız gerekiyordu sanırsam. Emin olun XBOX aldığınıza pişman olmazsınız. Ancak karar sizin.

Arkadaşlar bizim ülkede fiyatlar biraz uçuk onun için yurt dışından alacağımda yardımcı olur musunuz ? Bir tane buldum ama tam anlamadım 140 dolar yazıyor bir yerde de 450 dolar yazıyor faka basmayalım diye size danışmak istedim çok rica ediyorum en ucuz olanını alacağım bir de yanında kol falan geliyor sanırım. Oyun yanında alsam sorun oluyor mu yanın da gelen oyunlarda onu da sormak istemiştim bir de. Lütfen arkadaşlar yabancı sitelerden pek fazla anlamadığım için bana sıfır yani kimsenin eline geçmemiş rafta kol kablo vb herşeyi dahili olan en ucuz fiyat konsolunu bulur musunuz zaten sanırım listele kısımları oluyor. Çok rica ediyorum. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Tama yabancı sitelere gerek kalmadı. Alıyorum bu konsolu. http://www.gold.com.tr/sony-playstation-3-500gb-oyun-konsolu_u

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar direk playstation 3 iade ettim paramı aynı geri aldım. Gold bilgisayardan değil başka bir satıcıdan sıfır kutusunda diye baktım iyice kafam xbox 360'a gitti şimdi şu konsolu alacağım hem 250 gigabyte hem kinect var firmware yaptırsammı diye düşünüyorum. Aslında firmware ile tüm oyunları alırım ama her oyuna ulaşınca çabuk sıkılırım diye attırmayacağım sanırım kararsızım. Online oynamak istiyorum birde. Attırmayacağım karar verdim. 2 kişilik oyun önerebilir misiniz ilerlemeli ? Böyle ilerleyerek savaşma olabilir sadece fps tarzı oyunları sevdiğim için ben fps oyun bildiğiniz var mı acaba ? 2 kişi kuzenimle oynayacağız 42" Led televizyonda. 1080 piksel full hd. Yeni alacağım bir tane seneye 150 ekran falan bulursam.

Konsol : http://www.gold.com.tr/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-ready-oyun-konsolu_u

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı