PlayStation 3 YouTube'da donuyor

Abi iyi misin yahu, Biraz mantık kullansana.
Hocam gayet mantıklı, internet tarayıcısı kullanmak oldukça fazla RAM istiyor o yüzden donup RAM yeri açılmasını beklemesi normal. Oyun çalıştırmak daha kolay çünkü oyunlar özel olarak optimize edilmiş ama Youtube sitesi sık sık güncelleniyor ve görsel, video yüklediği için fazla RAM kullanıyor. Mesela 2GB RAM olan Windows kurulu laptop olsa yine kasar Youtube izlerken. Bu arada "Yanlış Bilgi" diye ceza verildi bana PS3'teki GTA 5, GTA SA gibi gözüküyor dediğim için herhalde arkadaşında PS3'ü var üstüne alındı. Şimdi onla ilgili şikayet konusu açıncada siliyorlar :D

Son düzenleme:
Hocam gayet mantıklı, internet tarayıcısı kullanmak oldukça fazla RAM istiyor o yüzden donup RAM yeri açılmasını beklemesi normal. Oyun çalıştırmak daha kolay çünkü oyunlar özel olarak optimize edilmiş ama YouTube sitesi sık sık güncelleniyor ve görsel, video yüklediği için fazla RAM kullanıyor. Mesela 2 GB RAM olan Windows kurulu laptop olsa yine kasar YouTube izlerken. Bu arada "yanlış bilgi" diye ceza verildi bana PS3'teki GTA 5, GTA SA gibi gözüküyor dediğim için herhalde arkadaşında PS3'ü var üstüne alındı. Şimdi onla ilgili şikayet konusu açınca da siliyorlar :D

PS Store da YouTube'un ne işi var o zaman :D ayrıca tarayıcı güncellenmiyor mu sanıyorsun? 10 yılın güncellemesini kullanıyorsun sanırım.

Markette YouTube'un ne işi var o zaman :D
Haha güzel cevap, hayatım boyunca tek defa PS3 kullandım ondan da GTA 5 oynarken 15FPS ve çöp grafikler olduğunu gördüm. Benim dediğim tarayıcıdan açılan Youtube için geçerli. Ama marketteki versiyonu da son 3-4 yıldır güncellenmemiştir ve internet protokolleri eskidir, yavaş olması normal. Eski Ipod'larda Youtube kullanmaya çalışınca da öyle oluyor ve tahmin et eski Ipod ne kadar RAM'e sahip. 256MB, çok komik değil mi.

Hocam gayet mantıklı, internet tarayıcısı kullanmak oldukça fazla RAM istiyor o yüzden donup RAM yeri açılmasını beklemesi normal. Oyun çalıştırmak daha kolay çünkü oyunlar özel olarak optimize edilmiş ama YouTube sitesi sık sık güncelleniyor ve görsel, video yüklediği için fazla RAM kullanıyor. Mesela 2 GB RAM olan Windows kurulu laptop olsa yine kasar YouTube izlerken. Bu arada "yanlış bilgi" diye ceza verildi bana PS3'teki GTA 5, GTA SA gibi gözüküyor dediğim için herhalde arkadaşında PS3'ü var üstüne alındı. Şimdi onla ilgili şikayet konusu açınca da siliyorlar :D

Yok hocam tarayıcı değil ben direkt uygulamasını yüklemiştim PlayStation Store'dan oradan giriyordum normalde sıkıntı olmuyordu son zamanlarda olmaya başladı he bu arada yanlış bilgi şeysini ben şikayet etmedim ben baktığımda zaten yanlış bilgi yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı