PlayStation 4 alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Bilgisayarcıdan 2.500 gibi bir fiyat aldım. Slim almayı düşünüyorum. İkinci el almayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar da Fortnite, GTA 5, FIFA 21, PES 21, Minecraft, gran turismo ve Mortal Kombat. Bu PlayStation'u takacağım televizyon da Philips 43PUS6262/12. televizyon 4K yani. Alsam pişman olur muyum? Bütçem maksimum 3.000 - 3.500 falan.

Exclusivelere çok takılmayacaksanız ki yazdığınız oyunlardan o anlaşılıyor, o bütçeye XBOX One S+ 1 yıllık Game Pass daha mantıklı olur hocam.

Sık sık oyun oynuyorsanız alınabilir ama PS 4 Pro alırsanız daha mantıklı olur gibi, 4K desteği de var Pro'nun; oyunlara fazla bütçe ayıramayacaksanız Xbox One, eğer bütçe artırılabilirse Series S daha mantıklı bir seçim olabilir, alınabilir Game Pass yüzünden.

Hocam tavsiyem azıcık daha bütçeyi artırabilirseniz. Xbox series S almanız. Neden mi?
-Hocam xbox game studios, bethesda ve Activision/Blizzard satın aldılar ve bunların oyunları ilk günden game pass ile ücretsiz.
-Her ay game pass'e düzenli yeni büyük- küçük bütçeli oyun ekleniyor.
-Saydığınız oyunları zaten yarısı game pass'te var.
-Yeni nesil bir konsol zaten Series S.

Exclusivelere çok takılmayacaksanız ki yazdığınız oyunlardan o anlaşılıyor, o bütçeye XBOX One S+ 1 yıllık Game Pass daha mantıklı olur hocam.
Fakat ben Xbox pek sevmiyorum.
Hocam tavsiyem azıcık daha bütçeyi artırabilirseniz. Xbox series S almanız. Neden mi?
-Hocam xbox game studios, bethesda ve Activision/Blizzard satın aldılar ve bunların oyunları ilk günden game pass ile ücretsiz.
-Her ay game pass'e düzenli yeni büyük- küçük bütçeli oyun ekleniyor.
-Saydığınız oyunları zaten yarısı game pass'te var.
-Yeni nesil bir konsol zaten Series S.
Hocam ama bizim tanıdığımız kişi sony'nin servisi ve ikinci el'i bana bulup biraz daha uygun!a alacağım. Yani xbox hem pek sevmiyorum hemde almam açıkçası.

Geri
Yukarı