PlayStation 4 mü 5 mi almalıyım?

Temiz cihaz illaki vardir da bunu tespit edebilmek konsol tarafinda bilgisayar bilesenlerine gore biraz zor.
2. El Güvenilmez Hepsiburada dan PS5 alın bitirin,

İlla PS mi almak istiyorsun? Önerim Xbox konsollarına da bakman olacak. Game Pass ile Xbox konsolu harika bir ikili olurdu. Ben konsol alacak olsam kesinlikle Xbox konsollarını tercih ederdim. Ama PS istiyorsan, önerim PS4 Pro olur. PS5 almak için pek bir neden yok. PS4 Pro performans olarak 4 ve 5'in arasında kaldığı için ben PS alacak olsam PS4 Pro tercih ederdim.

Güldürme beni Xbox'ın oynayacak oyunu yok ve odayı ısıtıcıdan daha iyi ısıtıyor kısacası Xbox çöp.

Anladım. Ben Series S'te ısınma problemi gözlemlememiştim ama tabii kullanıma göre değişebilir iyi günler dilerim.
Kullanın ağır değil günde 2 Saat Diğer Zamanlarda Kapalı Yada Fişi Çekili Oynadaığım Oyun GTA 5 yada Fifa 23

Kullanın ağır değil günde 2 saat diğer zamanlarda kapalı ya da fişi çekili oynadaığım oyun GTA 5 ya da FIFA 23.

Konsolunuzda problem olabilir eğer garantiniz devam ediyorsa servise göndermeye çalışın. Ben konsolu her zaman uyku modunda kullanıyorum ve günlük kullanım süremde sizden 2 ila 3 saat fazla.

Not: Series S için diyorum One X kullanmadım.

Konsolunuzda problem olabilir eğer garantiniz devam ediyorsa servise göndermeye çalışın. Ben konsolu her zaman uyku modunda kullanıyorum ve günlük kullanım süremde sizden 2 ila 3 saat fazla.

Not: Series S için diyorum One X kullanmadım.
Gerek kalmadı sattım PS5 aldım

Herkes ayrıntılı olarak fikirlerini yazmış, konuyu açmadan önce sıfır bilgim vardı PS ile ilgili. Şuan neredeyse her şeye hakimim, sizin sayenizde :) Herkese teşekkür ederim, bu forum böyle zamanlarda kalitesini belli ediyor. İnternetten de araştırabilirdim evet ama bu kadar detaylı ve kısa sürede anlayabileceğim tarzda bir anlatım belki bulamayacaktım. Sonuç olarak eğer alacaksam PS5 almanın mantıklı olabileceğine karar verdim. Irak'tan getirtebilecek durumum var. 500 dolar dediler ve arkadaşım gümrükte de kutudan çıkarıp kendi cihazıymış gibi getirebileceğini söyledi. Yani extra bir ücrete tabii olmadan sadece 500 dolar gibi duruyor. Kafama yatmadı değil, bu konuda da görüşlerinizi merak ediyorum. Yurtdışı ürünlerinde bir sorun yaşanır mı? Garanti ve gümrük hakkında bilgileriniz nelerdir?

Herkes ayrıntılı olarak fikirlerini yazmış, konuyu açmadan önce sıfır bilgim vardı PS ile ilgili. Şuan neredeyse her şeye hakimim, sizin sayenizde :) Herkese teşekkür ederim, bu forum böyle zamanlarda kalitesini belli ediyor. İnternetten de araştırabilirdim evet ama bu kadar detaylı ve kısa sürede anlayabileceğim tarzda bir anlatım belki bulamayacaktım. Sonuç olarak eğer alacaksam PS5 almanın mantıklı olabileceğine karar verdim. Irak'tan getirtebilecek durumum var. 500 dolar dediler ve arkadaşım gümrükte de kutudan çıkarıp kendi cihazıymış gibi getirebileceğini söyledi. Yani extra bir ücrete tabii olmadan sadece 500 dolar gibi duruyor. Kafama yatmadı değil, bu konuda da görüşlerinizi merak ediyorum. Yurtdışı ürünlerinde bir sorun yaşanır mı? Garanti ve gümrük hakkında bilgileriniz nelerdir?
2740 tl abonelik mi alacaksın? PC topla konsol alınmaz bu zamanda.

2740 tl abonelik mi alacaksın? PC topla konsol alınmaz bu zamanda.
İlk mesajları okumamışsınız sanırım hocam, PC ile yapılacak şeyleri zaten yaklaşık 20 yıldır yapıyorum. Bu sebeple biraz konsol oyunlarına yönelmek istedim. Bahsettiğiniz tutar da ayda 225 TL'ye tekabül ediyor bu da ödeyebileceğim bir meblağ.

Yeni konular

Geri
Yukarı