Playstation 4 mü Pc mi ?

Tokima

Hectopat
Daha fazla  
Bu soru çok soruldu biliyorum arkadaşlar ama bir kez de ben sorayım dedim. Şimdi benim orta derecede bir bilgisayarım var, işlerimi görücek kadar bana yetiyor ama istediğim oyunları maalesef oynayamıyorum , şuan ps4'ü alacak param var ancak pc için beklemeli miyim yoksa ps4'ü almalı mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Hangi oyunları oynadığına bağlı. Hangi oyunları oynuyorsun ve kaç oyun oynuyorsun? PS4 veya PC diye kestirip atamam, atamayız!

Bu soru çok soruldu biliyorum arkadaşlar ama bir kez de ben sorayım dedim. Şimdi benim orta derecede bir bilgisayarım var, işlerimi görücek kadar bana yetiyor ama istediğim oyunları maalesef oynayamıyorum , şuan ps4'ü alacak param var ancak pc için beklemeli miyim yoksa ps4'ü almalı mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Benden sana tavsiye. PS4 al. Daha ucuz ve oyunları çok fazla. PS4 seviyesinde bir bilgisayar en az 3000 tl yapar.

PS4'e oyun alabilicek durumdaysan bilgisayardan çok daha iyi ama MGS ve Mad Max 210, Star Wars 240 lira. Kalan oyunlar da ortalama 150 liraya geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı