PlayStation 4 Pro iç temizlik ve termal macun yenileme için 700 TL verilir mi?

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında cihazım 2.yılını doldurcak ve hiç kapak açılmamış s. Adece dış kasasını bezle silerek temiz tutmaya çalışıyorum. Ama yan havalandırmalar ve arka hava akımlarının çıktığı delikler bayağı tozlandı. E haliyle cihazı aldığım bayiiye verip bakım yaptırmak istiyorum ama 700 TL fiyat koydular. Sizce değer mi?

Ne olur evde YouTube'dan video açıp kendin yapabilirsin demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakında cihazım 2.yılını doldurcak ve hiç kapak açılmamış s. Adece dış kasasını bezle silerek temiz tutmaya çalışıyorum. Ama yan havalandırmalar ve arka hava akımlarının çıktığı delikler bayağı tozlandı. E haliyle cihazı aldığım bayiiye verip bakım yaptırmak istiyorum ama 700 TL fiyat koydular. Sizce değer mi?

Hocam eğer cidden ozenerek yapacağına guveniyorsaniz değer. Fakat ben şahsen sıvı metal macun kullanmayacagini ve tozu üstünkörü alıp birakacagini düşünüyorum.

Güvenirliğe bağlı bişey hocam çünkü anakrtı açmak çokta sağlam bişey değil en ufak hatada PS kullanılmaz hale gelir sana bunun garantisinide vermez zaten adam fiyat iyi ama güvenmiyorsan tanıdık değilse yani sağlam biri değilse 300 TL daha verin düzgün bi yerde yaptırın cihazı tehlikeye atmayın hocam

Güvenirliğe bağlı bir şey hocam çünkü anakrtı açmak çok da sağlam bir şey değil en ufak hatada PS kullanılmaz hale gelir sana bunun garantisini de vermez zaten adam fiyat iyi ama güvenmiyorsan tanıdık değilse yani sağlam biri değilse 300 TL daha verin düzgün bir yerde yaptırın cihazı tehlikeye atmayın hocam

Yani hocam güveniyorum adamlara sonuçta birçok kez PS alışverişimi oradan yaptım ama fiyat sizce değer mi? Yaptırma dıurumum olursa diyeceğim zaten abi lütfen havalandırmadaki tozları da temizleyin diye en çok göze oralar batıyor çünkü. Bu arada önceden 450 TL idi bakım fiyatı şimdi zam gelmiş fiyatlara :(

Yani hocam güveniyorum adamlara sonuçta birçok kez PS alışverişimi oradan yaptım ama fiyat sizce değer mi? Yaptırma dıurumum olursa diyeceğim zaten abi lütfen havalandırmadaki tozları da temizleyin diye en çok göze oralar batıyor çünkü. Bu arada önceden 450 TL idi bakım fiyatı şimdi zam gelmiş fiyatlara :(
Hocam termal macun değişmi yoksa sadece tozsa o fiyat çok fazla sadece tozu alacaksa bi tane kompresör bul aç kapağı PS in kendin temizle ama termal macunda varsa kesinlikle verin

Hocam termal macun değişmi yoksa sadece tozsa o fiyat çok fazla sadece tozu alacaksa bir tane kompresör bul aç kapağı PS in kendin temizle ama termal macunda varsa kesinlikle verin.

Komple hocam sadece toz değil macun içinde vereceğim tozda öyle hiç ufak bir şey gibi görünmüyor kat araları filan bayağı tozlu piano Black kısımlar desen toz yapışmış bayağı bir.
Ancak cihazı 1.5 yıl kullanmaya fan kirlenmesi veya macun yenileme ihtiyacı doğarmı sizce ona görede düşünüyorum vermeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı