PlayStation 4 Pro vs. Xbox Series S

DryChicken

Hectopat
Merhabalar konu başlığındaki ikilemi yaşamaktayım. Öncelikle 4k Tv de de kullanacağım 1080p tvde de şehir değiştirdiğim için ikisine ulaşım sağlıyorum.
-Hem xbox tarafında bem ps tarafında abonelik sistemi var tabiki ps plus daha çekici geliyor ama ps4 Pro'nun eski nesil olması beni kararsız bıraktı.
-Eğer ps4 pro alırsam ikinci el xbox alırsam sıfır almayı düşünüyorum.
-Playstation 4 pronun ömrünü düşündüğünüzde xbox avantajlı mıdır?

Merhabalar konu başlığındaki ikilemi yaşamaktayım. Öncelikle 4k Tv de de kullanacağım 1080p tvde de şehir değiştirdiğim için ikisine ulaşım sağlıyorum.
-Hem xbox tarafında bem ps tarafında abonelik sistemi var tabiki ps plus daha çekici geliyor ama ps4 Pro'nun eski nesil olması beni kararsız bıraktı.
-Eğer ps4 pro alırsam ikinci el xbox alırsam sıfır almayı düşünüyorum.
-Playstation 4 pronun ömrünü düşündüğünüzde xbox avantajlı mıdır?
Exclusive oyunlar haricinde Xbox daha iyi seçim olacaktır.

PS4'deki exclusive oyunlar (artık PC'ye çıktıklarından pek exclusive değil ama hala Xbox'da yok) Xbox'ınkinden daha iyi ama ömrü bitmek üzere olan bir konsol. Ayrıca PS Plus da var Game Pass alternativi. Series S ile daha uzun süre götürür ama exclusive oyunlardan yoksun.

İlk PS4 alıp özel oyunları bitirdikten sonra Series S'e geçilmesi iyi olur. Özel oyunlar sizin için önemli değilse direkt olarak Xbox Series S alabilirsiniz. Series S yeni nesil ve daha güçlü bir cihaz.

Aslında özel oyunların hiçbirini oynamadım hani o yüzden heves ediyorum fakat ömrünün bitmesi ikinci elde satamaz mıyım dedirtiyor o yüzden kararsızlık yaşamıştım ama uzun süreli olması bakımından xss alacağım sanırım.

Aslında özel oyunların hiçbirini oynamadım hani o yüzden heves ediyorum fakat ömrünün bitmesi ikinci elde satamaz mıyım dedirtiyor o yüzden kararsızlık yaşamıştım ama uzun süreli olması bakımından xss alacağım sanırım.
Bende senin gibi arada kalmıştım ben aldım eğer bir sorun olmazsa pazartesi gelecek.

Rahat satarsınız özel oyunları oynamamak her oyuncu için çok büyük bir kayıp.

Bende senin gibi arada kalmıştım ben aldım eğer bir sorun olmazsa pazartesi gelecek.
Xbox gamepass 2 yıllık falan alabildiniz mi bir de ithalatçı garantili mi aldınız.
Rahat satarsınız özel oyunları oynamamak her oyuncu için çok büyük bir kayıp.
Bir yandan da bu düşüncedeyim ps plusdaki oyunlar dikkatimi de çekti aslında ps4 pro daha uzun ömürlü olur ps4 e göre bence. 6-7 k fiyatlar iyi midir ps4 pro için sizce?

Xbox gamepass 2 yıllık falan alabildiniz mi bir de ithalatçı garantili mi aldınız.

Bir yandan da bu düşüncedeyim ps plusdaki oyunlar dikkatimi de çekti aslında ps4 pro daha uzun ömürlü olur ps4 e göre bence. 6-7 k fiyatlar iyi midir ps4 pro için sizce?
Ömür olarak bir farkları yok. Ps4 alsanız da yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı