PlayStation 4 satıp One X alınır mı?

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
PlayStation 4 cihazımda tüm exc oyunları oynadıktan sonra satmayı düşünüyorum ve 4K oyun oynamak için Xbox One X düşünüyorum ve fiyat olarak da aşırı uygun 2400-2700TL arasında bulunuyor Series S almakta istiyorumda SSD boyutu çok küçük yetmesi imkansız ne önerirsiniz?

Ben Series S ile harici HDD kullanıyorum. Series güncellemesi almamış, ya da depolamak istediğim oyunları HDD'ye kurup geri kalanı konsolun içine kuruyorum. Bu şekilde de verimli oluyor bence.
PS4 cihazıma 3K teklif geldi cebimden para koymadan almak istiyorum Series X 2 katından bile fazla tutuyor :D Series X alacak param olsaydı PS5 alırdım zaten.

PS5 Series X'ten pahalı. Onun dışında cevabım arkadaşın önerisineydi aslında. Ben Series S + harici HDD önerebilirim, o şekilde yapabilirsiniz bence. :)

3K güzel teklif. Satabilirsiniz hocam. One X de olabilir. Zaten bu piyasayı da biliyorsunuz. İleride daha iyisini alabilirsiniz.

Ben Series S ile harici HDD kullanıyorum. Series güncellemesi almamış, ya da depolamak istediğim oyunları HDD'ye kurup geri kalanı konsolun içine kuruyorum. Bu şekilde de verimli oluyor bence.

One X alıp kalan parayla 1TB SSD takmak daha mantıklı geliyor bana zaten ondan sonra PS5 geçme planım var zaten kısa vade kullanacağım 4K'yı tatmak istiyorum TV'yi boşa almış olmayalım.

One X alıp kalan parayla 1TB SSD takmak daha mantıklı geliyor bana zaten ondan sonra PS5 geçme planım var zaten kısa vade kullanacağım 4K'yı tatmak istiyorum TV'yi boşa almış olmayalım.
PS5 geçme planınız varsa şu an One X sizin için en mantıklısı olacaktır.

Geri
Yukarı