PlayStation 4 Pro satıp Series S alınır mı?

Kalem21

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar PlayStation 4 Pro mu severek kullanıyorum ama hem taşınabilirlik, hem de yeni nesil olmasından dolayı dünden beri aklımda Xbox almak var. Çoğunlukla FIFA oynuyorum konsolda. Cihazın içine SSD taktım bayağı hızlı ancak tabii ki de yeni nesil gibi olmuyor. PlayStation da ortaklık yaptığım bir arkadaşım var ancak vakit bulamadığımız için çok oyun oynayamıyoruz oynadığımız oyunların çoğu da cross-platform. Ama çoğu oyuncunun PlayStation da olması ve hala gelecek olan özel oyunlar ilgimi çekmiyor değil. Sizce ne yapmalıyım? PS4 Pro 7116B (480 GB SSD takılı.) PlayStation FC özel kollu, Dijital FIFA 22 ile sizce 2.el bir Series S ile başa baş takas edebilir miyim? Geçmeye değer mi? 1050 Ti ekran kartlı bir bilgisayarım da mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS sahibiyseniz zaten Exclusive'leri yalayıp yutmuşsunuzdur. PS'nin sizin için herhangi bir avantajı kalmamış. Bundan sonraki exclusiveler açısından, her ne kadar PC'de de erişime açık olacak olsa da Starfield, STALKER 2, Avowed tarzı oyunlar gelecek XBOX'a. PS'de beni heyecanlandıran bir oyun yok. XBOX çok stüdyo satın aldı ve çoğu iyi stüdyolar. İyi işler çıkaracaklarını düşünüyorum.

Series S sahibiyim, tavsiye ediyorum, sadece Game Pass'ten dolayı bile XBOX önde benim için. Fakat PS4'ü satıp da elde ettiğiniz parayla direkt Series S alabileceğinizi sanmıyorum. Ekleme yapmanız gerekebilir.

Bence Series S, gamepass denen gerçekle bir sürü oyunu da oynarsınız. Ayrıca verilen destek 2 kat daha uzun gidecektir diye düşünüyorum.

PS sahibiyseniz zaten Exclusive'leri yalayıp yutmuşsunuzdur. PS'nin sizin için herhangi bir avantajı kalmamış. Series S sahibiyim, tavsiye ediyorum, sadece Game Pass'ten dolayı bile XBOX önde benim için. Fakat PS4'ü satıp da elde ettiğiniz parayla direkt Series S alabileceğinizi sanmıyorum. Ekleme yapmanız gerekebilir.
Cihazı yeni aldım sayılır aldığım gibi ssd taktım ancak genelde online oyunlar oynadığım için çoğuna göz atmakla yetindim özel oyunları.

Son düzenleme:
Cihazı yeni aldım sayılır aldığım gibi aad taktım ancak genelde online oyunlar oynadığım için çoğuna göz atmakla yetindim özel oyunları.
Days Gone, HZD, God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima vs. hepsi PC'ye geliyor. İlk üçü zaten geldi, diğer ikisi de 1-2 seneye çıkar. Sırf exclusive için konsol seçmek mantıklı gelmiyor bana. Yani en azından şuan için. Zibilyon tane oyun arasından istediğimi fiyat düşünmeden oynayabilmek daha önemli bence.

Bir de dediğim gibi, XBOX geride kaldı gibi gözükse de, Psychonauts 2, Forza Horizon 5, Halo Infinite tarzı oyunlar ile kendini ispatlamaya başladı. Sonraki dönemde Arkane ve Obsidian'dan çok dehşet işler bekliyorum zaten. XBOX exclusivelerde geri düşmez diye tahmin ediyorum artık. Yani benim için zaten exclusiveler önemli değil de, sizin için önemliyse diye diyorum.

Days Gone, HZD, God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima vs. hepsi PC'ye geliyor. İlk üçü zaten geldi, diğer ikisi de 1-2 seneye çıkar. Sırf exclusive için konsol seçmek mantıklı gelmiyor bana. Yani en azından şuan için. Zibilyon tane oyun arasından istediğimi fiyat düşünmeden oynayabilmek daha önemli bence.

Bir de dediğim gibi, XBOX geride kaldı gibi gözükse de, Psychonauts 2, Forza Horizon 5, Halo Infinite tarzı oyunlar ile kendini ispatlamaya başladı. Sonraki dönemde Arkane ve Obsidian'dan çok dehşet işler bekliyorum zaten. XBOX exclusivelerde geri düşmez diye tahmin ediyorum artık. Yani benim için zaten exclusiveler önemli değil de, sizin için önemliyse diye diyorum.
Çoğunlukla konsol da FIFA oynuyorum hocam. Series s de yeni nesil cihaz ancak bazı arkadaşlar Xbox da oyuncu sayısının az olduğunu online oyunlarda kolay oyuncu bulunmadığını söylüyor doğru mu ?

Çoğunlukla konsol da FIFA oynuyorum hocam. Series s de yeni nesil cihaz ancak bazı arkadaşlar Xbox da oyuncu sayısının az olduğunu online oyunlarda kolay oyuncu bulunmadığını söylüyor doğru mu ?
Valla ne desem yalan olur hocam. FIFA indirmedim iki kolum yok diye. Doğru olabilir ama sonuçta XBOX sahipleri de 5-10 kişi değil, illa oyuncusu boldur, hele Series S gibi bir F/P ürünü sahibi sayısının çok fazla olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı