PlayStation 4 sistem çöküp duruyor

xvala10

Femtopat
Daha fazla  
Sistem çöküp duruyor ve tekrardan kuruyorum her defasında oyun oynarken donuyor ve kapanıyor .Bazen YouTube'da falan gezınırken sorun yok 1 saat vıdeo izleyebiliyorum ama sistemi restlemeye çaliştiğimda sistem çöküyor ve güvenli moddan USB bağlayıp tekrar sistemi kuruyorum oyun oynayamıyorum sorun nedir? Ek bilgi dokundugumda bayağı sıcak PS.

Harddiske format atıp sistemi tekrardan yükleyin. Ek olarak içinin tozunu da alın.

Hocam harddiske format attın derken her defasında sistemi tekrardan kuruyorum zaten çöküyorya. İşin komik tarafı sistemi tekrar kurmama izin veriyor diyeceğim HDD mi bozuldu oyle olsa kurdurmazdı herhalde.

Büyük ihtimalle HDD arızalanmış olabilir. PS4'ün içindeki kendi HDD'si 500GB olanlar pek ömürlü, kullanışlı değil açıkcası. O yüzden sistem çöküyorsa HDD arızalanmış veya bozulmuş olabilir diye düşünüyorum.

Büyük ihtimalle HDD arızalanmış olabilir. PS4'ün içindeki kendi HDD'si 500GB olanlar pek ömürlü, kullanışlı değil açıkcası. O yüzden sistem çöküyorsa HDD arızalanmış veya bozulmuş olabilir diye düşünüyorum.
hocam eski hdd yanmıstı sıstem kurulmuyordu yenı bır tane aldım aynı ozelıkler ama eskisi 2016 cıkıslıyken bu 2011 di acaba ondanmı olmuyor cokup duruyor

Hocam eski HDD yanmıstı sıstem kurulmuyordu yenı bir tane aldım aynı ozelıkler ama eskisi 2016 cıkıslıyken bu 2011'di acaba ondan mı olmuyor cokup duruyor.

Büyük ihtimalle olabilir bütçeniz varsa Samsung'un SSD'leri var onlardan alıp taksanız çok daha canlanır makine. Eski nesil HDD'ler gerçekten yavaş ve donma kasma yapabiliyor arayüzlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı