PlayStation 4 Slim ısınma ve ağır oyunlarda akıcılık sorunu

SemihYurtsever

Hectopat
Selamlar. PlayStation 4 Slim alalı daha 2-3 gün oluyor ağır oyunlarda GTA 5 gibi oyunlarda aşırı ısınma ve akıcılık sorunu var sanki 30 FPS gibi değil de daha düşüklerde gibi arabayla hızlı giderken veya Online girince çok fazla eşyanın olduğu yerlerde FPS bayağı düşüyor bu aleti akıcılık için aldım bu durumla karşılaştım aleti açık alana koydum çok bir şey değişmedi ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. PlayStation 4 Slim alalı daha 2-3 gün oluyor ağır oyunlarda GTA 5 gibi oyunlarda aşırı ısınma ve akıcılık sorunu var sanki 30 FPS gibi değil de daha düşüklerde gibi arabayla hızlı giderken veya Online girince çok fazla eşyanın olduğu yerlerde FPS bayağı düşüyor bu aleti akıcılık için aldım bu durumla karşılaştım aleti açık alana koydum çok bir şey değişmedi ne yapmam gerekir?
Dinlenerek oyna çok uzun süre açıksa normaldir fakat uzun süre açık ya da değil garantisi varsa ver garantiye yenisini versinler başka işleri mi var 😈

Sony müşteri hizmetleriyle görüşmeni tavsiye ederim cihazda bir problem olabilir.

2.el aldıysan termal macununu değiştir. PlayStation 4 birçok oyunda kasıyor hissi veriyor bende de aynı sorun var.

Yok sıfır aldım daha 2-3 gün oldu normal oluyor olmadığını anlayamadım bu olayın pes te yaşamıyorum GTA'da yaşıyorum.

Fan sesi çok fazla yok ısınmada da aşırı bi ısınma değil fakat oyunlarda akıcılığı yavaşlatıyor gta da sanki 30 fps değil de daha altını alıyorum gibi geliyor
Üzülerek söylüyorum ama çok normal. Bloodborne gibi exclusive bir oyunu bile 30 fps de sabit oynatamayan bir cihaz.Bir süre sonra gözün alışır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı