PlayStation 4 Slim veya Fat mı yoksa Xbox One S mi?

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Yakın günlerde bir konsol almayı düşünüyorum sizce hangisini alayım?
Xbox One s fiyatı: 2800.
PlayStation 4 fat: 4200.
PlayStation 4 Slim: 3600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara bakıp da şunu veya bunu al demek çok zor. Ama Xbox ile PS arasında bu kadar fiyat farkı verecek ne var diye kendinize sorun bence. Herhangi bir tarafta oynamazsam olmaz dediğiniz bir oyun yok ise ucuz olan alınır derim ben.

Hocam PS 4 donanım olarak One S den üstündür PS 4 ten üstün olan One X dir. One S 4K oyun desteği sunmaz 4K Blu-ray sürücüsü olduğu için yalnızca 4K filmleri açar. Hangisi diye sorarsanız oynamak istediğiniz oyunlara bağlı PS 4 tarafında özel oyunlar fazla Xbox tarafında gamepass ile kiralık oyunlar fazla ama Xbox oyunları kendine özel değil aynılarını PC de oynayabilirsiniz.

Bu fiyatlara bakıp da şunu veya bunu al demek çok zor. Ama Xbox ile PS arasında bu kadar fiyat farkı verecek ne var diye kendinize sorun bence. Herhangi bir tarafta oynamazsam olmaz dediğiniz bir oyun yok ise ucuz olan alınır derim ben.
Benim oynayacağım oyun belli pes falan oynarım berki forza horizon 4 alırım xbox alırsam o zaman xbox almam benim için bütçe olarak daha mı karlı olur onu mu alayım?
Hocam PS 4 donanım olarak One S den üstündür PS 4 ten üstün olan One X dir. One S 4K oyun desteği sunmaz 4K Blu-ray sürücüsü olduğu için yalnızca 4K filmleri açar. Hangisi diye sorarsanız oynamak istediğiniz oyunlara bağlı PS 4 tarafında özel oyunlar fazla Xbox tarafında gamepass ile kiralık oyunlar fazla ama Xbox oyunları kendine özel değil aynılarını PC de oynayabilirsiniz.
hocam pc var ama çok iyi değil kaldırmaz yeni bir pc almam lazım o zamanda konsoldan oynayamam o yüzden konsol almayı tercih ederim sanırım xbox alıcam peki xboxun fiyatları yaklaşık 1 ay sonra fiyatları düşer mi yoksa artar mı
xbox un 1 ay sonra fiyatları düşer mi eğer ciddi bir düşüş yaşanırsa berki xbox one x alırım

Geri
Yukarı