PlayStation 4 vs Nintendo Switch

Önerim PS4. Exclusivelerini hala unutamadığım muhteşem bir konsol. Eğer alırsanız Uncharted serisi ve TLoU serisi ilk bitirmeniz gereken oyunlardan. Onun dışında dışarı çıktığınız zaman uzaktan oynatma sistemi ile DualShock'unuzu telefonunuza bağlayarak (bağlamazsanız dokunmatik yüzeye tuşlar geliyor) oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Eğer PS4 alacaksanız şu anda Horizon Zero Dawn bedava. Hesap açıp direkt satın alabilirsiniz. Sizin yararınıza olur. PS4'ü aldığımda oynadığım ilk oyundu ve muhteşem bir oyun.

Önerim PS4. exclusivelerini hala unutamadığım muhteşem bir konsol. Eğer alırsanız Uncharted serisi ve TLOU serisi ilk bitirmeniz gereken oyunlardan. Onun dışında dışarı çıktığınız zaman uzaktan oynatma sistemi ile DualShock'unuzu telefonunuza bağlayarak (bağlamazsanız dokunmatik yüzeye tuşlar geliyor) oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Eğer PS4 alacaksanız şu anda Horizon Zero Dawn bedava. Hesap açıp direkt satın alabilirsiniz. Sizin yararınıza olur. PS4'ü aldığımda oynadığım ilk oyundu ve muhteşem bir oyun.

Bende öyle düşündüm. PS4'ü bir bir ay sonra gibi almayı düşünüyoruz. Şimdi hesap açsam Horizon Zero downı alabilir miyim?

Alabilirsin tabii ki. Bu arada PS4'ü ikinci el almanı öneririm. Sıfırları çok pahalı, o fiyata Series S daha makul oluyor bence.

Daha yeni nesile göre bir oyun yok ki. 2023 gibi anca konsolların güçleri belli olur. O zamanda PS4 satıp PS5 digital alabilirz.
Alabilirsin tabii ki. Bu arada PS4'ü ikinci el almanı öneririm. Sıfırları çok pahalı, o fiyata Series S daha makul oluyor bence.

Hocam bir de PS4 Pro'ya gerek var mı? Evde 4K TV yok.

Eğer tek kişiyseniz ve her yerde oyun oynamak ve güncel güzel grafikli oyunlar oynamak isterseniz oturduğunuz yerden Nintendo'yu öneririm ama 2 kişiyseniz falan işte maç falansa PS4 (Nintendo'nun 2 kişilik oynandıgını biliyorum

Eğer tek kişiyseniz ve her yerde oyun oynamak ve güncel güzel grafikli oyunlar oynamak isterseniz oturduğunuz yerden Nintendo'yu öneririm ama 2 kişiyseniz falan işte maç falansa PS4 (Nintendo'nun 2 kişilik oynandıgını biliyorum.

Nintendo Switch'in oyunları çok pahalı. O kadar parayı oyuna veremem.

Geri
Yukarı