PlayStation 5 vs Nintendo Switch

Telefonum bile Switch'ten daha güçlü cihaz. Switchin konsol kategorisinde rakipi Profilo buzdolabilidir. Bu yuzden kesinlikle PS 5.

@Fur1907kan yaşın ne bilmiyorum ama o bahsettiğin indirim dev bir vaat yani az buz değil.
Boşuna hayal kurma, o konsol hayatta o fiyata düşmez yakın zamanda.

Her 2 cihaza da sahibim, oyunculuk alışkanlığına bağlı bu durum biraz ama Switch almanı bu ekonomi de asla tavsiye etmem çünkü sadece özel oyunları bile 1.000 liradan başlayan fiyatlardan alman gerekiyor. Tavsiyem PS5 olur bu şartlarda. Switch almanı tavsiye etmiyorum şu anlık.

Bu karşılaştırmalar hatalı. Ps 5 güçlü, Switch güçsüz diye Ps 5 al denmez. Biz de biliyoruz Ps 5'in daha güçlü olduğunu, tüm dünya biliyor. Burada olay sizin oynamak istediğiniz oyunlar ve yaşamak istediğiniz deneyim. Ps kıyaslaması Xbox ile yapılır. Şahsi fikrim, benim için Switch en uygun ve iyi konsoldur. Çünkü aradığım deneyim ve oyunlar sadece onda var. Zelda, Mario, Pokemon oynamak istiyorsanız, ve hem elde oynayayım hem tv'de derseniz Switch almak durumundasınız. Ben God Of War oynamak istiyorum, 60 fps istiyorum derseniz Ps.

Bu karşılaştırmalar hatalı. Ps 5 güçlü, Switch güçsüz diye Ps 5 al denmez. Biz de biliyoruz Ps 5'in daha güçlü olduğunu, tüm dünya biliyor. Burada olay sizin oynamak istediğiniz oyunlar ve yaşamak istediğiniz deneyim. Ps kıyaslaması Xbox ile yapılır. Şahsi fikrim, benim için Switch en uygun ve iyi konsoldur. Çünkü aradığım deneyim ve oyunlar sadece onda var. Zelda, Mario, Pokemon oynamak istiyorsanız, ve hem elde oynayayım hem tv'de derseniz Switch almak durumundasınız. Ben God Of War oynamak istiyorum, 60 fps istiyorum derseniz Ps.
Switch oyunlarını telefonlar bile açıyor.

Geri
Yukarı