PlayStation 5 vs Nintendo Switch

issaiki.cp0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben PlayStation veya Nintendo Switch almak istiyorum fakat PS5'teki gibi God of War gibi oyunlar oynamak istiyorum ve mario oyunlarını da çok seviyorum PS5 alsam mario oyunlarını oynayabilir miyim?

Hayır. PS5 alıp bilgisayarınıza Switch emülatörü kurabilirsiniz ama. PS5'imi geçtiğimiz aylarda sattım oyunların aşırı pahalı olmasından ötürü. Switch'imi de satacağım bu gidişle. İkisi de üç aşağı beş yukarı aynı fiyatlarda oyun satıyor. Göz önünde bulundurun almadan.

PlayStation alırsan PS Store de satılan oyunları PS de olan oyunları alabilirsin. Nintendo almak çok mantıksız çünkü bir tane oyun 1K ediyor. Türkçe arayüzü yok.

Bu kişinin oyun zevkine göre ve alışkanlıklarına göre değişir. GoW, TLOU gibi oyunları seviyorsan PS5. Mario, Zelda gibi oyunları seviyorsan ve de portatif bir şeyler arıyorsan Switch. Benim tercihim PS5 olurdu.

Merhaba ben PlayStation veya Nintendo Switch almak istiyorum fakat PS5'teki gibi God of War gibi oyunlar oynamak istiyorum ve mario oyunlarını da çok seviyorum PS5 alsam mario oyunlarını oynayabilir miyim?

Nintendo oyunları sadece Nintendo cihazlarında oynanabilir ama eğer Switch alırsanız 2 mario oynayıp sıkılırsını. PS5 alırsanız önümüzdeki 5 yıl boyunca (en az) çıkan yeni 3A oyunları ve exclusive oyunları 120 FPS oynayabileceksiniz. Özellikle SSD'si bile almak için bir sebep.

PS5 ve Nintendo oyunları çok pahalı onu söyleyeyim. (Xbox alabilirsin) öneri sadece ne olur sövmeyin
Nintendoyu direk eliyorum zaten.

Switch almayın hocam kütüphanesi gerçekten aşırını sınırlı ve pahalı.
Kütüphanesi sınırlı mı? Bayağı oyun var ama sana hitap eden oyun yoksa bilemem.

Gün içinde sürekli vapurda, otobüste vs. oturarak seyahat ediyorsanız NS öneririm. Ancak çipli varsa çipli alın çünkü oyunlar neredeyse hiç indirime girmiyor. Olsa da Türkiye mağazası olmadığı için aşırı aşırı pahalıya geliyor.

Geri
Yukarı