Playstation 4 Yüksek Fan Sesi Sorunu

Arda06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. PS4'üm 1 saat oyun oynadıktan sonra fanlarından çok ses gelmeye başlıyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun vardı. Tv ünitesinin alt yerine yerleştirmişdim havayı az alabiliyordu. Sonra dik şekil ekranın yanına koydum sorun anında çözüldü. Dikey ps4 standını sahibinden.com dan 30-40 tl ye almiştim.

Dostum aynı sorundan bende yaşıyorum. Özellikle BF4 oynarken aşırı derecede fan çok ses yapıyor. Bide konsolumun herhangi bir yerinde hiçbir engel yok çok geniş yerde tutmama rağmen aşırı ses yapıyor. Ne yapacağımı bilemedim. :(

Xbox One' a şuan hak veriyorum işte. Oyun oynarken hakkaten rahatsız ediyor bu fan sesi.
Bendede aynı sorun vardı. Tv ünitesinin alt yerine yerleştirmişdim havayı az alabiliyordu. Sonra dik şekil ekranın yanına koydum sorun anında çözüldü. Dikey ps4 standını sahibinden.com dan 30-40 tl ye almiştim.
Bende almayı düşünüyorum ama sırf şu ses yüzünden bunu almak bana garip geliyor.

Başka yok mu bu sorunu yaşayan ya ? :)

Oynadığınız oyunlar dijital veya PS4'e çok yük bindiren oyunlarsa fan sesi gelmesi normal. Sonuçta içinde ki bileşenleri soğutması gerek.

Genellikle hangi oyunlarda oluyor bu sorun? Donanımı zorlayan bir oyun ise sebebi bu olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı