Playstation 4'de B Chassis Black/Eas Ne Anlama Gelir ?

Tamam teşekkürler .:)

Kardeşim ps4'den memnun musun ? Nasıl acaba daha önce hiç konsol kullanmadım biliyorsun.:D Sorması ayıptır oyunlar nasıl takılma donma falan var mı, akıcı mı bilgi verirsen sevinirim az kaldı almama.:)
Konsolu mağazadan teslim aldım ancak oyunlar hala kargoda yarın elimde olacak o zaman detaylı anlatırım performansı ama oyun performansında bir sorun olacağını sanmıyorum :) Gamepad fanboylar kızmasın ama bir milyoncudan alınmış gibi gerçekten insan korkuyor kıracağım diye L1,L2,R1,R2 tuşlarından bahsediyorum, Xbox 360'ın gamepad'i gerçekten kaliteliydi buna alışmam biraz sürecek gibi. Onun dışında bildiğiniz gibi gayet şık ve güçlü bir konsol :)

Konsolu mağazadan teslim aldım ancak oyunlar hala kargoda yarın elimde olacak o zaman detaylı anlatırım performansı ama oyun performansında bir sorun olacağını sanmıyorum :) Gamepad fanboylar kızmasın ama bir milyoncudan alınmış gibi gerçekten insan korkuyor kıracağım diye L1,L2,R1,R2 tuşlarından bahsediyorum, Xbox 360'ın gamepad'i gerçekten kaliteliydi buna alışmam biraz sürecek gibi. Onun dışında bildiğiniz gibi gayet şık ve güçlü bir konsol :)
Anladım kardeşim, olsun ya alışırsın.:) Yalnız ben teknosa sitesine baktım ama ps4 serileri yazmıyordu acaba senin kutusunun üstünde falan mı yazıyor yoksa çalışanlar mı söyledi .:)

Anladım kardeşim, olsun ya alışırsın.:) Yalnız ben teknosa sitesine baktım ama ps4 serileri yazmıyordu acaba senin kutusunun üstünde falan mı yazıyor yoksa çalışanlar mı söyledi .:)
Aynen sitede serisi yazmıyordu, kutunun üstünde yazıyor sağ altta :)

Oyunlarda sıkıntı yaşıyorum yakında garantiye yollayacağım :)

Araştırma yaptın mi herkes de var mi yoksa sıkıntı senin cihaz da mi
Herkes Fifa15 ve Fifa14 gibi oyunlarda kasma yaşamış ama Fifa16'da kasma yaşayan tek benim. Geçen gün maçta penaltı kullanıyordum bir anda oyun kastı neye uğradığımı şaşırdım resmen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı