Playstation 4'de B Chassis Black/Eas Ne Anlama Gelir ?

Kanka vatan a bak orda da kampanya var hem yeni seri sanırım.

Bende seni arıyordum aldın mi konsol u diye soracaktım
Eyvallah hocam bakıyorum :) Henüz alamadım işte kampanya kolluyordum çok iyi kampanyalar var bu aralar teknoloji marketlerinde. Yaza kadar bekleyemedim almaya çalışacağım. :D

Hocam şimdi baktım da aynı kampanya, Teknosa'nın avantajı yanında 200 TL hediye çeki vermesi o daha cazip sanırım.

Eyvallah hocam bakıyorum :) Henüz alamadım işte kampanya kolluyordum çok iyi kampanyalar var bu aralar teknoloji marketlerinde. Yaza kadar bekleyemedim almaya çalışacağım. :D
Valla bende önümüzdeki ay gibi alabilirim anca ama fırsatlar kaçıyor. teknosa 'nin kampanya çok iyims ya. aynen tekno daha iyi. 200çek ile bir oyun daha alırsın. Fifa 16da var mis gibi.

Valla bende önümüzdeki ay gibi alabilirim anca ama fırsatlar kaçıyor. teknosa 'nin kampanya çok iyims ya. aynen tekno daha iyi. 200çek ile bir oyun daha alırsın. Fifa 16da var mis gibi.
Aynen hatta 69 ve 99 TL gibi fiyatlarla oyunlar var 200 TL'lik çeke 2 oyun bile alınabilir toplamda 3 oyun mis gibi :)

Kampanyadan yararlanıp aldım sonunda :) Konsolu gidip mağazadan teslim aldım ancak oyunlar kargoyla gelecek maalesef bekleyeceğim. İnternet bağlantısında sorun yaşıyorum çözmeye çalışacağım.

Kampanyadan yararlanıp aldım sonunda :) Konsolu gidip mağazadan teslim aldım ancak oyunlar kargoyla gelecek maalesef bekleyeceğim. İnternet bağlantısında sorun yaşıyorum çözmeye çalışacağım.
hadi hayırlı olsun=) gelen konsol model numarası kac? magazadan teslim aldıgın için ekstra 75 tl indirim yaptılar mı?:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı