Playstation 5, 40 milyon satışı geçti

Makaleler
2
Yer
Ankara
PS4'ün 40 milyon barajını geçmesi daha kısa sürmüş.

PlayStation CEO’su Jim Ryan bu başarı için aşağıdaki mesajı paylaştı:
“PlayStation 5’i Kasım 2020’de piyasaya sürdük ve dünya, 2019’da konsolu duyurduğumuzdan daha garip ve farklı bir yerdeydi. COVID’in benzeri görülmemiş zorluklarına rağmen ekiplerimiz ve iş ortaklarımız PS5’i zamanında çıkarmak için özenle çalıştı.
Salgınla birlikte karşıdan esen rüzgarlarla yüzleşmeye devam ettik ve talebe ayak uyduracak envantere sahip olabilmemiz için tedarik zincirlerinin normalleşmesi aylar sürdü. Topluluğumuza aylarca bu sorunlar üzerinde çalışırken gösterdikleri sabır için teşekkür etmeye devam ettik. Ancak şimdi PS5 arzı iyi durumda ve bastırılmış talebin nihayet karşılandığını görüyoruz.”

Kaynaklar:

PS4'ün 40 milyon barajını geçmesi daha kısa sürmüş.

PlayStation CEO’su Jim Ryan bu başarı için aşağıdaki mesajı paylaştı:
“PlayStation 5’i Kasım 2020’de piyasaya sürdük ve dünya, 2019’da konsolu duyurduğumuzdan daha garip ve farklı bir yerdeydi. COVID’in benzeri görülmemiş zorluklarına rağmen ekiplerimiz ve iş ortaklarımız PS5’i zamanında çıkarmak için özenle çalıştı.
Salgınla birlikte karşıdan esen rüzgarlarla yüzleşmeye devam ettik ve talebe ayak uyduracak envantere sahip olabilmemiz için tedarik zincirlerinin normalleşmesi aylar sürdü. Topluluğumuza aylarca bu sorunlar üzerinde çalışırken gösterdikleri sabır için teşekkür etmeye devam ettik. Ancak şimdi PS5 arzı iyi durumda ve bastırılmış talebin nihayet karşılandığını görüyoruz.”

Kaynaklar:
Çıkalı ne ara 3 yıl geçti

En nihayetinde 500 dolarlık alet arkadaşlar. Alan Avrupalı, Amerikalı bizim gibi ince eleyip sık dokumuyor. Konsol güzel, exclusive oyunlar güzel, doğal olarak satıyor.
Oyunlar kısmı hariç katılıyorum hocam. Oyunlar kısmında ise, bırakın özel oyunları 3. parti oyunlar bile yeni nesil olarak çıkmıyor hâla. Konsolun 3. senesindeyiz fakat RE4 Remake, Hogwarts Legacy, GoW Ragnarok vs. hep PS4'de de çıktı. Ratchet and Clank ile Returnal'ı saymıyorum. Returnal zaten kötü bir klon, Ratchet and Clank ise büyük ve konsol aldırtacak bir marka değil. Bir Spider-Man 2 bu sene belki konsol aldırtır.

Çıkalı ne ara 3 yıl geçti?
Bu yıl 4. senesi olacak hocam.

Ben güzele güzel demem.
Güzel benim olmayınca.
Şaka bir yana mükemmel Türkiye yüzyılında şahlandığımızdan dolayı daha kolu olan DualSense'yi bile alamıyoruz. Bizim için bir şey fark etmiyor. Ülkeyi bu hale getirenlere hakkımı helal etmiyorum. Eğer ölüm sonrası dünya varsa 7/24 peşlerinde olacağım ve hesabını soracağım.

Geri
Yukarı