PlayStation 5 alınır mı?

Blera

Hectopat
Yer
Sibirya Dağları'na tırmanıyor.
Daha fazla  
Merhaba. 20.300 TL gibi bir rakama PS5 alınır mı? Ya da daha uygun fiyata bulabilir miyim?
Vergi indirimi gelecek diyorlar sizce ondan kaynaklı bir düşüş yaşanır mı görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum.🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 20.300 TL gibi bir rakama PS5 alınır mı? Ya da daha uygun fiyata bulabilir miyim?
Vergi indirimi gelecek diyorlar sizce ondan kaynaklı bir düşüş yaşanır mı görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum.🙂
PlayStation özel oyunları bilgisayara çıkmaya başladı, yani donanım dışında PS'nin bir özel yanı kalmadı. Önerim o bütçeye PC toplamanız.

Hocam 500TL daha verip 3070'li bir sistem alıp aynı oyunları da PlayStation'dan ucuza alıp keyif çıkartabilirsiniz gene de benim şahsi fikrim.
AMD tarafından istiyorsanızda 3070'den performanslı bu var.
PlayStation bence alınmaz ama gene de siz bilirsiniz.

Alıntı yaptığım mesajda da denildiği gibi

PlayStation özel oyunları bilgisayara çıkmaya başladı, yani donanım dışında PS'nin bir özel yanı kalmadı. Önerim o bütçeye PC toplamanız.

Onun yerine bilgisayar alın. Mesela PlayStation'da olmayan oyunlarda var hem Xbox oyunlarını oyanayabilir hem de PlayStation oyunlarını oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz zaman bazı oyunlarda cross platform yok. Bende mesela bilgisayar ve konsol var. Bilgisayarı daha çok kullanıyorum çünkü daha rahat geliyor FPS oyunlarını oynarken falan.

Hocam benim PS alma isteğim şu anda Steam kuru biraz artınca PS collection çok cazip gelmeye başladı. O yüzden almayı düşünüyorum yoksa sizin dediğiniz gibi mantıklı PC toplamak.

Alıntı yaptığım mesajda da denildiği gibi

Onun yerine bilgisayar alın. Mesela PlayStation'da olmayan oyunlarda var hem Xbox oyunlarını oyanayabilir hem de PlayStation oyunlarını oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz zaman bazı oyunlarda cross platform yok.
Ben de şu anda Xbox Series S bulunmakta ve oradan çoğu oyunu oynadım. Playstation exclusive oyunlarını oynamadığım ve PS collection'un fiyatının uygun olması nedeniyle PS almak istiyorum o fiyata alınır mı ya da bir indirim gelir mi vergi kaynaklı onu merak ediyorum.

Hocam benim PS alma isteğim şu anda Steam kuru biraz artınca PS collection çok cazip gelmeye başladı. O yüzden almayı düşünüyorum yoksa sizin dediğiniz gibi mantıklı PC toplamak.

Ben de şu anda Xbox Series S bulunmakta ve oradan çoğu oyunu oynadım. Playstation exclusive oyunlarını oynamadığım ve PS collection'un fiyatının uygun olması nedeniyle PS almak istiyorum o fiyata alınır mı ya da bir indirim gelir mi vergi kaynaklı onu merak ediyorum.
Düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

Hocam 500TL daha verip 3070'li bir sistem alıp aynı oyunları da PlayStation'dan ucuza alıp keyif çıkartabilirsiniz gene de benim şahsi fikrim.
Hocam şu anda PS collection çok uygun fiyatlı ve cazip. Mesela ben spider-man serisini almaya kalkışsam bayağı yüklü bi fiyat ödemem gerekiyor ama PS collection 460 lira gibi bir fiyata çoğu güzel oyuna erişebiliyorum.

Düzenleme yapılacağını düşünüyorum.
Biraz daha beklersem artmaz gibi geliyor bana da ama hiç güvenemiyorum. İnşallah daha fazla artmaz.

Hocam şu anda PS collection çok uygun fiyatlı ve cazip. Mesela ben spider-man serisini almaya kalkışsam bayağı yüklü bi fiyat ödemem gerekiyor ama PS collection 460 lira gibi bir fiyata çoğu güzel oyuna erişebiliyorum.

Biraz daha beklersem artmaz gibi geliyor bana da ama hiç güvenemiyorum. İnşallah daha fazla artmaz.
Açıkçası bende güvenemiyorum Türkiye burası her an her şey olabilir ben olsam bir an önce Xbox'ı satıp alırım. Bende de Xbox One S var.

Onla o bir değil. Bence Playstation aynı zamanda bir tasarruf. Next-Gen de cabası. Aynı oyunlar çıkıyorda bilgisayarda aldığın hissiyatı alacak mısın önemli olan o. FPS sorunu da yok. Sonra PS Plus gibi olaylar felan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı