PlayStation 5 alınır mı?

Hocam o 40k olacak deniliyor çoğu yerde ve bence de ne kadar 500dolar molar muhabbeti dönsede en az 35kdan sunulacak.

O yüzden 500 dolara Türkiye dışından almayacaksa almalı Türkiye'den almayacaksa da parasını dolara çevirip beklemeli 700 dolar olacak diye biliyorum yanlış olma ihtimali yüksek. Xbox Series X Pro'da tercih edilebilir.

O yüzden 500 dolara Türkiye dışından almayacaksa almalı Türkiye'den almayacaksa da parasını dolara çevirip beklemeli 700 dolar olacak diye biliyorum yanlış olma ihtimali yüksek. Xbox Series X Pro'da tercih edilebilir.
Series X Pro çıkacağını sanmam, Series S inadı yüzünden ellerinde patlayabilir ve 2. One X vakası (hatta daha kötüsü) gerçekleşir. Bunun yerine Next Gen konsol çıkaracaklar diye düşünüyorum.

PS Plus var üyelik olarak. Yıllık , 3 aylık veya 1 aylık olarak satılıyor. Eski sağlam oyunlardan oluşuyor. Planlara ve içeriklere bakarsın bu linkten:
PS5 Pro sadece iddialardan ibaret. Eğer çıkarsa da 35K veya daha üzeri fiyat bekliyorum ben. Düz PS5 alın gelirse çok geçmek isterseniz satar geçersiniz. Xbox tarafı zaten ara bir konsol yapmayacak.

PS4 alıp 30 FPS ve kasmaya razı ise alsın. GTA 6 geliyor mu mesela PS4'e?

Ve RayTracing Özelliği olsun SSD olsun kat kat daha iyi.
Screenshot_20240325_105224_YouTube~2.jpg

Buyur GTA 6 ps 5 pro da kasa kasa oynucak. Ne anlamı var. Ps 5 almanın ayrıyetten fahiş ps store fiyatlarını saymıyorum bile. Ray tracing özelliği pro modeli için bide televizyonun Hz yüksek ve renkleri canlı göstermeli ki ray tracing in bir anlamı olsun. Ps 5 sadece maddi külfetten ibaret.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı