PlayStation 5 Asya versiyonu CD'li oyun çalıştırır mı?

Hocam buyurun relaxingend kutu açılımı arkadaki izlerin aynısı neyse bir konuşacağım dediğiniz gibi.

Benim kast ettiğim onlar değil ki? Onlar var zaten normal olarak. Kendi cihazınızın fotoğrafına dikkatlice bakın.

Hocam portların içine kadar baktım bir şey yok nereye bakayım işaretleyin bir şey yapın.

Hocam benim uzmanlığım olduğu için sizin benim gördüğüm gibi görmeniz pek mümkün değil. Aynı yere bakıyoruz. Cihazın fan sesi bir tık fazla tiz. Bu kullanılmış olduğunu gösterir. Portların olduğu yere dikkatlı bakarsan hafif çizik bile fark edebilirsin.

Hocam benim uzmanlığım olduğu için sizin benim gördüğüm gibi görmeniz pek mümkün değil. Aynı yere bakıyoruz. Cihazın fan sesi bir tık fazla tiz. Bu kullanılmış olduğunu gösterir. Portların olduğu yere dikkatlı bakarsan hafif çizik bile fark edebilirsin.
Hocam üşenmedim gittim şimdi eve geldim diğer cihazlarda aynı beyaz kapaklarını açtım temiz en kötü dediğiniz gibi değişim yapılmış ürün olabilir 2022 yılında çıkan seri max 1 yaşında sizce bu şekilde kullanılsa bozulurmu ? Elimden çok fazla 2. El ps3-ps4 geçti birşey olmadı ama tabi fikrinizide önemsiyorum aldığım yerden 2 genç daha aldı gitti birşey olursa getir dediler çoğu yer bunu bile söylemiyor belge vermiyor

Hocam üşenmedim gittim şimdi eve geldim diğer cihazlarda aynı beyaz kapaklarını açtım temiz en kötü dediğiniz gibi değişim yapılmış ürün olabilir 2022 yılında çıkan seri Max 1 yaşında sizce bu şekilde kullanılsa bozulur mu? Elimden çok fazla 2. el PS3-PS4 geçti bir şey olmadı ama tabii fikrinizide önemsiyorum aldığım yerden 2 genç daha aldı gitti bir şey olursa getir dediler çoğu yer bunu bile söylemiyor belge vermiyor.

Ne kadara almıştın?

14 bin fiyatı vardı Series S tek kollu cihazımı verdim üstüne 8.700 ekledim. Hemen hemen her yerde böyle fiyat çektiler karşı taraftada satan vardıda oraya ulaşım sıkıntı.

Kutusu eksiksiz ve cihazda problem yoksa kullanmaya devam edin.

Sizdeki CFI 10 serisi olmadığı için bir sorun yok. İyi günler.

Kutu içeriği tamdı cihazda kapanma vs yok PS5 problemlerini hiç bilmiyorum macun akması dışında iyi günler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı