PlayStation 5 Asya versiyonu CD'li oyun çalıştırır mı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bugün PS5 diskli sürüm satın aldım. Kutuda güvenlik bandı vs vardı tırnakla açtım yırtılma olmadı. Altında j kodu yazıyor muhtemelen Kore veya Japon sürüm.
1-Kurulum yaptım her şey çalışıyor ancak ürünün arka tarafında hafif bir çizik vardı ikinci el olmasına imkan yok neden olmuş olabilir?

2-Ek olarak DualSense baktım çiziği vs yok sadece X tuşuna basmadan oynatınca oynuyor diğer tuşlar sabit bu Xbox kolumda da vardı?

3-PSN Store giriş yaptım şu an dinlenme modunda oyunlar iniyor yatay pozisyonda.

4-CD'li oyun vs taksam çalışır mı veya Battlefield oynarsam Avrupa servetinde oynatır mı?

Evet oynatır, neden oynatmasın? Konsolun hangi bölgeden olduğu pek önemli değil. Önemi olan PSN hesabının bölgesi. Diskli oyunlar çalışır ek olarak.

Cihazda şöyle bir çizik buldum aradım sordum yok sıfır dediler. Trendyol'a falan girdim herkes memnun kalmış. Arkadaşım gelirken çarpmıştır falan dedi kutuda hakikaten ezikler var ama 2 yıl garanti verdi adam belgeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazda şöyle bir çizik buldum aradım sordum yok sıfır dediler Trendyol'a falan girdim herkes memnun kalmış arkadaşım gelirken çarpmıştır falan dedi kutuda hakikaten ezikler var ama 2 yıl garanti verdi adam belgeli.

Yalan söylüyorlar. İade edin, bu ürün kullanılmış. Hemde bayağı kullanılmış. Hava kanallarının çıkış yerleri sıcaklıktan dolayı aşınmış hatta.

Hocam hava kanalı nerede arkadaşımda sıfır aldı böyleydi.

Tam fotoğrafını attığın yerde ve konsolun arka tarafında hava kanalı var. Bu cihaz kullanılmış kesinlikle.

Tam fotoğrafını attığın yerde ve konsolun arka tarafında hava kanalı var. Bu cihaz kullanılmış kesinlikle.

Hocam bilmiyorum içine falan baktım, internetteki videolarla aynı gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_5462.jpeg
    IMG_5462.jpeg
    221,2 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilmiyorum içine falan baktım internetteki videolarla aynı gibi.

Değil. Görüldüğü üzere konsolun portlarında iz bile oluşmuş. Kullanılmış bu ürün.

Sana cihaz kullanılmış ve yıpranmış diyorum ve sen beğenmedim mi atıyorsun? Keyfin bilir.

İade edin bu cihazı.

Değil. Görüldüğü üzere konsolun portlarında iz bile oluşmuş. Kullanılmış bu ürün.

Sana cihaz kullanılmış ve yıpranmış diyorum ve sen beğenmedim mi atıyorsun? Keyfin bilir.

İade edin bu cihazı.
Hocam beğenmedim atma sebebim aldığım yer sıfır dedi kaç kere iz yerlerine baktım göremedim zaten etsem bile aynısını verecekler veya almayacaklar series s verdim

Hocam beğenmedim atma sebebim aldığım yer sıfır dedi kaç kere iz yerlerine baktım göremedim zaten etsem bile aynısını verecekler veya almayacaklar Series S verdim.

Aldığın yeri biliyorum. Dolandırıcı onlar. 2. el konsolu sıfır gibi paketleyip satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı