Playstation 5 ile 98 MH/s hızında mining yapılması

Makaleler
14
Yer
Antalya
Dün yabancı bir sitede gördüm, Playstation ile 211 Watt güç harcayarak 98 MH/s hızında Ethereum kazım yapılıyormuş galiba. Sitede yazan şu:

''Etherium mining was successfully launched on the console, which is confirmed by the photo with the screenshot. Judging by the screenshot, the mining performance of the console reaches 98.76 MH/s, and the power consumption is 211W.''

Eğer bu doğruysa yakında PS5 stokları da kalmayabilir. Bilgisayar toplamak isteyip 1 ay daha bekleyeyim diyenlerin şu an ekran kartı alamadığı gibi, konsol almak isteyip de biraz daha bekleyeyim diyen varsa onlar da eğer bu doğruysa alacak PS5 bulamayabilir.

Bir 3090 etmiyormuş, ancak kafama nasıl PS5 üzerinde kazım yaptıkları takıldı ülkemizde bunun için PS5 alınacağını sanmam çok zahmetli olacaktır.

Bir 3090 etmiyormuş, ancak kafama nasıl PS5 üzerinde kazım yaptıkları takıldı ülkemizde bunun için PS5 alınacağını sanmam çok zahmetli olacaktır.

Zaten doğru mu değil mi tam bilmiyorum. Bir fotoğraf var internette dolaşan, Çince yazılar falan var. Konu açayım, bilgisi olan yazar diye açtım konuyu.

Kaynak rica etsem?

Kaynak bu fotoğraf, çoğu site bu fotoğrafı kullanarak haber yapmış. Kimden çıkmış bu fotoğraf bilmiyorum ama.

1614694842102.png

Yeni konular

Geri
Yukarı