PlayStation 5 Japon versiyonunda sıkıntı çıkar mı?

ege bartu

Centipat
Merhaba, yurt dışından PlayStation 5 getireceğim ama en uygun Japonya'da diye Japonya'daki tanıdığımdan getirtireceğim. Herhangi bir problem çıkar mı hesap bağlarken falan? Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Bir sorum da yurt dışında hangi bundlelar var, yanında 1 oyunu PlayStation 5 modellerini almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yurt dışından PlayStation 5 getireceğim ama en uygun Japonya'da diye Japonya'daki tanıdığımdan getirtireceğim. Herhangi bir problem çıkar mı hesap bağlarken falan? Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Bir sorum da yurt dışında hangi bundlelar var, yanında 1 oyunu PlayStation 5 modellerini almak istiyorum.

Hayır bir sorun çıkmaz. Yurt dışında burada olan bütün Bundle'lar var. Garanti sadece Japonya'da geçer bilginiz olsun.

Sıkıntı çıkarmaz. Japonya üzerinden alacağınız için CFI 1100 ve üstü sürümleri alın.
şu link te hocam tuşlarla alakalı bir olaydan bahsediyor Japan versionunda X tuşu onay olmuyormuş farklı bir tuş oluyormuş onun olayını anlayamadım

şu link bu linkte de var bunda da diyor tam olarak anlatırsanız sevinirim hocam tuşlarla alakalı bir olaydan bahsediyor Japan versionunda X tuşu onay olmuyormuş farklı bir tuş oluyormuş onun olayını anlayamadım

şu link te hocam tuşlarla alakalı bir olaydan bahsediyor japan versionunda X tuşu onay olmuyormuş farklı bir tuş oluyormuş onun olayını anlayamadım.

şu link bu linkte de var bunda da diyor tam olarak anlatırsanız sevinirim hocam tuşlarla alakalı bir olaydan bahsediyor japan versionunda X tuşu onay olmuyormuş farklı bir tuş oluyormuş onun olayını anlayamadım.

Evet Japon konsollarda yuvarlak tuşu “x” tuşu görevi görüyor.

Evet Japon konsollarda yuvarlak tuşu “x” tuşu görevi görüyor.
Evet Japon konsollarda seçim ve geri tuş atamaları Avrupa cihazlarının tam zıttı. “X” tuşu “O” görevini, “O” tuşu “X” görevini görüyor. Bildiğim kadarıyla bunu da ayarlardan değiştirebiliyoruz hocam, yanılıyor muyum?

Evet Japon konsollarda seçim ve geri tuş atamaları Avrupa cihazlarının tam zıttı. “x” tuşu “o” görevini, “o” tuşu “x” görevini görüyor. Bildiğim kadarıyla bunu da ayarlardan değiştirebiliyoruz hocam, yanılıyor muyum?

4 üzerinde vardı net olarak hatırlıyorum ama 5 için kontrol etmem gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı