PlayStation 5 mi bilgisayar mı?

PC toplayacaksan her şeyin en güncelini, en performanslısını almak zorunda değilsin. 1660 Super ve 3600 işlemcili bir bilgisayarda seni yıllarca üzmez.

Konu sahibini üzer çünkü MOBA ve FPS oyunlarından hoşlanmadığını söylüyor. Yeni işlemci, ekran kartları ve PS5 arefesinde AAA oyunları 3 yıl sonra 1080P orta ayarlarda zar zor oynamak için yaklaşık 4000 TL'yi sadece iki parçaya gömmek tartışılır. Rekabetçi oyunlarda bu seçenek daha iyi olur yalnızca.

@Silinen üye bu dediğim senin için de geçerli. Eğer uzun vadeli bir sistem kurmayı düşünüyorsan çok acele etmeni önermem. Ryzen 3600 gibi 1 yaşını doldurmuş ve stok fanı yetersiz bir işlemci 1-2 ay öncesinde aynı dolar kurundan 1300 TL'ye satılırken şu anda 1700 TL'nin altında düşmemesi tamamen satıcıların saçmalaması. Ryzen 4000 serisi ile uygun fiyatlı ve güçlü işlemci çeşitleri gelecektir.

Konu sahibini üzer çünkü MOBA ve FPS oyunlarından hoşlanmadığını söylüyor. Yeni işlemci, ekran kartları ve PS5 arefesinde AAA oyunları 3 yıl sonra 1080P orta ayarlarda zar zor oynamak için yaklaşık 4000 TL'yi sadece iki parçaya gömmek tartışılır. Rekabetçi oyunlarda bu seçenek daha iyi olur yalnızca.

@Silinen üye bu dediğim senin için de geçerli. Eğer uzun vadeli bir sistem kurmayı düşünüyorsan çok acele etmeni önermem. Ryzen 3600 gibi 1 yaşını doldurmuş ve stok fanı yetersiz bir işlemci 1-2 ay öncesinde aynı dolar kurundan 1300 TL'ye satılırken şu anda 1700 TL'nin altında düşmemesi tamamen satıcıların saçmalaması. Ryzen 4000 serisi ile uygun fiyatlı ve güçlü işlemci çeşitleri gelecektir.
Şimdi ben bu ay alacaktım 8300 TL param var sizce alınır mı? @kino

Yok saten arkadaşlarım ve ps kafede denedim ben Barcelona seçtim onlar Atletico Madrid seçti ben Messi'nin ayağına top getiremedim adamlardan 15 tane yedim ne diyorsunuz hocam rezil oldum ciddiyim hiç oynamayı bilmiyorum ondan dolayı bilgisayarla telefon candır bir de technopat YouTube kanalı videoları ve tabii ki de

Ona ancak zamanla oynaya oynaya eliniz ve gözünüz koordine olur bir zaman sonra, tek yolu süreklilik anlayacağınız. 😂

PS5 ile aynı fiyata bir PC topladığını düşün asla PS5 kadar güçlü ve uzun ömürlü olmayacak. Ancak illa 4K takıntın yoksa 1080p monitör ile devam etmek istersen sorun olmaz ve PS5 oyunları 80 euro oluyor bu saçmalık. Türkiye'de o fiyata asla oyun alınamaz özel fiyatlandırma gelmezse. PC oyunları da artık pahalı ama en azından indirimler kovalınıyor Steam var, key satış yerleri var ve hala 60 Euro. Bence Xbox Series S ve Series X'in gamepass'i çok daha avantajlı ayrıca güç te sunuyor. Bazı özel oyunları oynamak için bu avantajları bırakmak delilik olur bence.

Ona bakılırsa 1080 Ti öleli yıllar oldu o zaman. 2060 hala iş gören ve güçlü bir kart.
2060'a kötü kart diyen oldu mu da böyle bir savunmaya geçme gereği hissettiniz. 3060 fiyat/performans olarak çok daha iyi ve geleceğe yönelik olabilir, yangından mal mı kaçırıyorsunuz.

PS5 ile aynı fiyata bir PC topladığını düşün asla PS5 kadar güçlü ve uzun ömürlü olmayacak. Ancak illa 4K takıntın yoksa 1080p monitör ile devam etmek istersen sorun olmaz ve PS5 oyunları 80 euro oluyor bu saçmalık. Türkiye'de o fiyata asla oyun alınamaz özel fiyatlandırma gelmezse. PC oyunları da artık pahalı ama en azından indirimler kovalınıyor Steam var, key satış yerleri var ve hala 60 Euro. Bence Xbox Series S ve Series X'in gamepass'i çok daha avantajlı ayrıca güç te sunuyor. Bazı özel oyunları oynamak için bu avantajları bırakmak delilik olur bence.
Bizim sınıfta bir çocuk var pes 2020 yi PC den artırmış nasıl oluyor bu hafızaya yükletmiş bedavaya böyle birşey mümkün mü?
Bizim sınıfta bir çocuk var pes 2020 yi PC den artırmış nasıl oluyor bu hafızaya yükletmiş bedavaya böyle birşey mümkün mü?
Yani kısaca yasalmı?

Şimdi ben bu ay alacaktım 8300 TL param var sizce alınır mı? @kino

Paranı dolara çevir veya vadeli hesaba at dursun. Elindeki rakam iyi uzun vadeli güzel bir sistem dizebilirsin. Bu esnada indirimden anakart, RAM, güç kaynağı, kasa vb. takip edebilirsin. RTX 3000 serisinin ilk 3 kartı açıklandı sırasıyla giriş ve orta seviyeler de gelecek. Ekim ayı önemli çünkü AMD'nin hem ekran kartı hem de yeni işlemci duyuruları olacak. Kısaca işlemci ve ekran kartı için çok erken davranma.

Geri
Yukarı