PlayStation 5 mi bilgisayar mı?

Paranı dolara çevir veya vadeli hesaba at dursun. Elindeki rakam iyi uzun vadeli güzel bir sistem dizebilirsin. Bu esnada indirimden anakart, RAM, güç kaynağı, kasa vb. takip edebilirsin. RTX 3000 serisinin ilk 2 kartı açıklandı sırasıyla giriş ve orta seviyeler de gelecek. Ekim ayı önemli çünkü AMD'nin hem ekran kartı hem de yeni işlemci duyuruları olacak. Kısaca işlemci ve ekran kartı için çok erken davranma.
6 ay sonra iyi olurmu pandemi bitecek diye haberler yapılıyordu geçen aylarda?

6 ay sonra iyi olurmu pandemi bitecek diye haberler yapılıyordu geçen aylarda?

6 ay sonra zaten tüm yeni işlemciler ve ekran kartları piyasada geziyor olacak. Ben tahminimi sene sonu için yapmıştım. Biliyorsun yılbaşı indirimleri genelde sağlam olur hem de yeni ürünleri piyasada yaygın görürüz. Pandemi süresi için kim ne diyorsa sallıyor ama tedarik sıkıntısı olabileceğinden yeni çıkan ürünü bulunca kapmak iyidir. Örneğin çıktığı gibi Vatan'da 1100 TL'ye kapış kapış satılan Ryzen 3300X'i şu anda piyasada bulamamak.

6 ay sonra zaten tüm yeni işlemciler ve ekran kartları piyasada geziyor olacak. Ben tahminimi sene sonu için yapmıştım. Biliyorsun yılbaşı indirimleri genelde sağlam olur hem de yeni ürünleri piyasada yaygın görürüz. Pandemi süresi için kim ne diyorsa sallıyor ama tedarik sıkıntısı olabileceğinden yeni çıkan ürünü bulunca kapmak iyidir. Örneğin çıktığı gibi Vatan'da 1100 TL'ye kapış kapış satılan Ryzen 3300X'i şu anda piyasada bulamamak.
Haklısınız hocam 6 7 ay sonra tekrar yazacağım lütfen konudan takipten çıkmayın iyi akşamlar dilerim teşekkürler hayırlı akşamlar Bir de yani iyi sabahlar geceler teşekkür ederim. 😊😊😊

Boş muhabbetler yapmayalım. Birisi oyun oynamak için birisi profesyonel oyunculuk için. Benim tercihim PC den yana olurdu ama konsollarda güzel.

Azıcık bekle, Ryzen 4000 serisi ve RDNA2 çıkınca PC toplarsın, PS5 oyunları çok pahalı, PC'de Epic Games arada sırada sağlam oyunları bedava veriyor hem.

Gidin CBR 125CC alın hocam 16 yaşında ehliyette alabilirsiniz. Veya bütün parayı atlanta ya basın, tercih sizin hayırlı akşamlar diliyorum.

Bende öyle bir PC toplayacağım Gigabyte 1660 Super Gaming OC 8x2-16 RAM'li 500GB SSD ile bir PC toplamayı düşünüyorum sizce kaç yıl götürür beni hocam.
Kaç yıl götürür konusunda kesin bir cevap vermek zor. Kullanımınıza, bakımlara vs. göre değişir hocam. Ama oyunları oynatma konusunda bir tahmin isterseniz (emin olmamakla beraber) galiba 5 yıl daha yeni çıkan oyunları oynayabilirsiniz. Siz yine bir konu açın, daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

Aga be 3070 3 yıl önce 5000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı