PlayStation 5 nereden alınır?

@SSutterflyeffect hocam dün Twitter'dan overgame paylaşım yaptı benim öyle haberim oldu. Playstation 5 Konsol Konusunuda açtım stok varkende gördüm hızlı olmak lazım tükendi.
Amazon.com.tr hocam bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz, satıcısı Amazon tr deniyor ama ürün isminin sonundaki EU kafamı karıştırdı EU bölgesinden mi? Amazona sorduğumda Sony Türkiye garantili dedi.

Amazon.com.tr hocam bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz, satıcısı Amazon tr deniyor ama ürün isminin sonundaki EU kafamı karıştırdı EU bölgesinden mi? Amazona sorduğumda Sony Türkiye garantili dedi.
Ürünün markasında da Sony eurasia video games yazıyor ve ayrıntılar kısmında dil İngilizce yazıyor onu anlamadım.

Amazon.com.tr hocam bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz, satıcısı Amazon TR deniyor ama ürün isminin sonundaki EU kafamı karıştırdı EU bölgesinden mi? Amazona sorduğumda Sony Türkiye garantili dedi.

Ürünün markasında da Sony Eurasia video Games yazıyor ve ayrıntılar kısmında dil İngilizce yazıyor onu anlamadım.

Amazon'dan alın. Türkiye'de garantisi olmasa bile amazona yolluyorsunuz değiştiriyorlar bir sorun çıkınca Amazon garantisi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı