PlayStation 5 nereden alınır?

Emre Mansur

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15-16 bin bütçem var, PS5 nereden alabilirim? Vatan gibi yerlerde 21-22 bine satıldığını gördüm. 2. el olanlar da 15-16'dan başlıyor. Trendyol'da 16-17 bine satanlar var, güvenilir midir onlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 15-16 bin bütçem var, PS5 nereden alabilirim? Vatan gibi yerlerde 21-22 bine satıldığını gördüm. 2. el olanlar da 15-16'dan başlıyor. Trendyol'da 16-17 bine satanlar var, güvenilir midir onlar?

Piyasanın altındaki ürünleri almamaya çalışın yoksa olası bir 2. tablet reis vakasını yaşayabilirsiniz.

16-17 satanlar güvenilir ama sürümü önemli. Sarı site gibi yerlerden kapalı kutu olarak o fiyatlara alırsın. En azından ürünü görüp alırsın.(Sürümü CFI-12.. serisinden olmasına dikkat et)

16-17 satanlar güvenilir ama sürümü önemli. Sarı site gibi yerlerden kapalı kutu olarak o fiyatlara alırsın. En azından ürünü görüp alırsın.(sürümü CFI-12.. Serisinden olmasına dikkat et)

Anlaşılan rehberim size yaramış.

17k ve üstü cihazlara bak. CFI 11 ve üzeri modelleri tercih edin.

Hocam yurt dışına gideceksiniz oradan alın ben daha dün 450 euroya aldım dijital CFI 1216 bir de tax free aldın mı 400 euroya geliyor ve kişisel kullanım olduğu için gümrük te ödemiyorsunuz cok uyguna geldi

Anlaşılan rehberim size yaramış.

17k ve üstü cihazlara bak. CFI 11 ve üzeri modelleri tercih edin.
Hocam o rehberi sony o kadar iyi bilmiyordur

Hocam o rehberi Sony o kadar iyi bilmiyordur.

Bilmiyor zaten. Bu şaka değil bu arada. Sony'nin sadece ülke üzerinde ki ofisleri kendi bölgelerindeki modelleri biliyor. @HCI
Çaktırmayın, eski PS çalışanı sayılırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı