Playstation 5 Pro çıkar mı?

Seneye çıkar da bunca zaman PS5 almadıysan 1 sene daha beklenir Pro modeli için aslında. Sony düz PS5'i çıkardığından beri elle tutulur bir şey sunamadı daha, iç donanım olarak da pek beğenmiyorum. Pro sağlam alet olacak gibi.

Son tercih tamamen sana ait.
Çıkma süresi ve beklenmesi konusunda hemfikirim ama bu sağlam alet konusu artık bana pek güven vermiyor. PS4 Pro da aynı hikaye, PS5 de. İkisi de 4K 60 FPS vaadiyle çıktı, PS4 Pro 1440p 30 FPS, PS5 1440p 60 FPS(Hani çok iyi optimizasyonsa veya dinamik çözünürlükse 1800p 60 FPS) bandında kaldı. PS5 Pro’ya da birkaç sene içinde aynı tarife olur, PC donanımlarının gelişimine ayak uyduramıyor şu an konsollar.

Üstte de söylediğim gibi, beklemeniz daha iyi olur. Cezbedici gelmezse, büyük ihtimalle eş zamanlı veya daha önce çıkacak olan Slim modelini alırsınız.

Çıkma süresi ve beklenmesi konusunda hemfikirim ama bu sağlam alet konusu artık bana pek güven vermiyor. PS4 Pro da aynı hikaye, PS5 de. İkisi de 4K 60 FPS vaadiyle çıktı, PS4 Pro 1440p 30 FPS, PS5 1440p 60 FPS(Hani çok iyi optimizasyonsa veya dinamik çözünürlükse 1800p 60 FPS) bandında kaldı. PS5 Pro’ya da birkaç sene içinde aynı tarife olur, PC donanımlarının gelişimine ayak uyduramıyor şu an konsollar.

Üstte de söylediğim gibi, beklemeniz daha iyi olur. Cezbedici gelmezse, büyük ihtimalle eş zamanlı veya daha önce çıkacak olan Slim modelini alırsınız.

PS5 Pro'yu nasıl çıkacaklarına bağlı. Şöyle ki, PS5'de bildiğin AMD'nin RDNA & Zen2 tabanı kullanıldı ve şu anda PC kanadı bunu kafadan ikiye katlamış durumda. PS5 Pro'da V-Cacheli bellek ve güncel AMD grafik gücü kullanılırsa kas gücü olarak 1.5 kat farkı kafadan koyar bu da önemli fark yaratacaktır.

Sanki 1 hafta sonra çıkacak.. En az 1 yılı, iddaalara göre 1.5 yılı var. Bence al. Pro modeli bile çıksa fiyatını karşılayabilecek misin onu da düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı