PlayStation 5 Pro ya da Slim beklenmeli mi?

Xbox Series S 1 TB bile bu fiyattan çıkış yaptı siz düşünün Slim modeli daha pahalı olacak kesin.

Hocam yeni gördüm bu fiyat ne :D dalga geçiyorlar herhalde. Fakat PS5 Slim o kadar pahalı olmaz, çok bir performans farkı olmaz. Bekleyip göreceğiz.

Fakat PS5 Slim o kadar pahalı olmaz, çok bir performans farkı olmaz. Bekleyip göreceğiz.
Adamlar series s'nin 1 tb sürümünü çıkarttı türkiye fiyatı çok pahalı siz bile şaşırdınız. PS5 slim daha pahalı olur çünkü depolaması artacak daha ince ve yeni tasarımıyla gelecek ps5'ten 7k daha pahalı olur gibi.

Ve PS5 pro'nun ne kadar pahalı olacağını kestirebiliyorum.

Adamlar Series S'nin 1 TB sürümünü çıkarttı Türkiye fiyatı çok pahalı siz bile şaşırdınız. PS5 Slim daha pahalı olur çünkü depolaması artacak daha ince ve yeni tasarımıyla gelecek PS5'ten 7K daha pahalı olur gibi.

Ve PS5 Pro'nun ne kadar pahalı olacağını kestirebiliyorum.

PS5 Pro şu anki ekonomiyi göz önünde bulundurarak benim tahminimce 35000 civarı, PS5 Slim ise 24000-26000 civarı olur. Ayrıca dediklerine göre PS5 Pro 4K60 FPS, 8K 30FPS fakat daha hiçbir şey belli değil.

PS5 Pro 4K60 FPS, 8K 30FPS fakat daha hiçbir şey belli değil.
Öyle sızıntılar vardı büyük ihtimalle 4k 60fps standart hale gelir ama 8k 30 fps açamaz gibime geliyor.

PS5 Pro şu anki ekonomiyi göz önünde bulundurarak benim tahminimce 35000 civarı, PS5 Slim ise 24000-26000 civarı olur
Büyük ihtimalle fiyatlar böyle olacak ama daha pahalı olur gibi bilemiyorum.

Bence PS5 1080 60FPS düşer Pro 1440p 60 verir çok ağır oyunlarda. Ancak PS5 standart kullanıcı için yeterlidir. Şahsen bende 2K monitör var ve 1080-1440P monitör-TV varsa pro modele geçmek saçma olur ekstra RTX + depolamaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı