Playstation 5 Beklenmeli mi?

PS5 de RGB olacak ve daha gelişmiş olacak PS4 sadece bir giydirme yaptı kendine ve slim çıktı eğer beklersen Yurtdışına gidip almalısın malum artık Türkiye de küçük patates bile 5.00 tl soğan 6 tl iken PS5'in fiyatını görmek bile istemiyorum.
:(

3800'e PS4 var diyorsun PS5 3500 tl diyorsun o zaman kimse PS4 almaz! :cool:
PS5 daha gelişmiş olacak çıkınca 3500 tl ye sıfırını bul ben alacam.
Anlayabilirsin diye fiyat aralığı koymak yeterli olur diye düşünmüştüm ama olmamış. Diyorum ki PS4 Pro piyasada en pahalı olarak 3800₺'ye bulunuyor. O da Vatan'da zaten. Ayrıca da diyorum ki PS5 en fazla 5000₺ civarı olarak çıkar. Bir süre sonra 4500₺ civarına düşer. Bu şekilde anlarsın sanırım.

Anlayabilirsin diye fiyat aralığı koymak yeterli olur diye düşünmüştüm ama olmamış. Diyorum ki PS4 Pro piyasada en pahalı olarak 3800₺'ye bulunuyor. O da Vatan'da zaten. Ayrıca da diyorum ki PS5 en fazla 5000₺ civarı olarak çıkar. Bir süre sonra 4500₺ civarına düşer. Bu şekilde anlarsın sanırım.
Allaha şükür keşke ilk mesajındayken keşke düşer deseydin.İlk mesajından alıntı 3500-4000 tl deyince 3500 tl ilk çıkınca bulunmazdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı