Playstation 5 Proyu beklemek mantıklı mı?

PlayStation 5 Pro'yu beklemek sizce mantıklı mı? PlayStation 5 ile arasında devasa bir fark olur mu?

Arasında söylentilere göre devasa bir fark olacak evet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuradan bakabilirsin PS5 Pro kısmına.

Kesinlikle beklemeni öneriyorum ve sanırım çoğu büyük oyuna artık PS5 PRO gönderiyorlar.
Eğer sızdırılanlar doğruysa Playstation 5 Pro RDNA3 mimarili RX7700XT performansında bir GPU kullanacak.

PS5'î sıfır alacaksan al, Pro çıktığında satar onun üstüne ekler alırsın. Beklemek saçma.
bence çok saçma adam alcak sonra satacak ama 2.elden zarara girecek bide onun üstüne para koyup pro alacak para havadan akıyo galiba aralarında fiyat farkını gördünmü en mantıklısı çıkana kadar birikim yapıp proyu alması alsada oyunlar pahalı zaten

Bence çok saçma adam alacak sonra satacak ama 2.elden zarara girecek bir de onun üstüne para koyup Pro alacak para havadan akıyor galiba aralarında fiyat farkını gördünmü en mantıklısı çıkana kadar birikim yapıp Pro'yu alması alsada oyunlar pahalı zaten.

Bu tür ürünleri bu ekonomide sıfır almak akıl olayı değil zaten parası var demek ki. Ben beklemezdim.

Oyunları kalite modunda 4K 60 FPS ve üstü oynayasın diye PS5 Pro çıkıyor zira PS5 kalite modunda 4K'da 30 FPS oynatıyor. 4K monitöre sahipsen ve beklemek istiyorsan bekleyebilirsin. Ben PS5'i 1080p IPS monitörde kullanıyorum, taş gibi gösteriyor resmen.

Playstation 5 Proyu beklemek sizce mantıklı mı?
Söylenildiği gibi güçlü olacaksa çok ama çok pahalı olacak. Bütçen kısıtlıysa PS5'i al geç derim, PS5 Pro'ya parası yetecek adam şimdiden PS5 alır ve PS5 Pro çıkınca elindeki PS5'i satar zaten.

Geri
Yukarı