PlayStation 5 Slim mağazadan mi alınmalı?

AMDİslemci

Centipat
Daha fazla  
N11'den Sony PlayStation 5 Slim standart Edition oyun konsolu (ithalatçı garantili) seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Bunu almayı düşünüyorum mağazada yanında bu fiyata PS4 oyunu veriyor ama N11'den almak daha mı iyi olur.

Ben hic bir zaman "ithalatçı garantili" urün almadim . ( sans isidir çünkü)

Ama sagolsun!! Bilkom'dan sonra fiyatlar nedense %50 artti ps cephesinde kabaca !! Bazıları su böyle , bu şöyle diyebilir kendi görüşleridir saygi duyarım. Ama benim için, yeni firmanın bizleri "islak islak öpmesinden" öte bir sey değildir.

Bu dediklerimden sonra, ben de ithalatçı garantili ps5 bakmaya başladım ve " Kahraman Konsol" gayet iyi yorumlara sahip . Alışveriş yapilabilecek firmalar listemde kendileri .
Hepsiburada , trendyol gibi sitelere de bakabilirsiniz .n11 icin hiç alisverisim olmadi .

Ama tabi ki unutmayin , ithalatçı ürün şans işidir , ٪90'da cikmayan sorun gelir sizi bulur, bir şey diyemem.
Iyi günler

Ben hiçbir zaman "ithalatçı garantili" urün almadim. ( sans isidir çünkü)

Ama sağ olsun! Bilkom'dan sonra fiyatlar nedense %50 artti PS cephesinde kabaca! Bazıları su böyle, bu şöyle diyebilir kendi görüşleridir saygi duyarım. Ama benim için, yeni firmanın bizleri "islak islak öpmesinden" öte bir şey değildir.

Bu dediklerimden sonra, ben de ithalatçı garantili PS5 bakmaya başladım ve " kahraman konsol" gayet iyi yorumlara sahip. Alışveriş yapilabilecek firmalar listemde kendileri.
Hepsiburada, Trendyol gibi sitelere de bakabilirsiniz. N11 icin hiç alisverisim olmadi.

Ama tabii ki unutmayin, ithalatçı ürün şans işidir, ٪90'da cikmayan sorun gelir sizi bulur, bir şey diyemem.
Iyi günler.

Bir sıkıntı olursa 2 yıl garantili diyor firma.

Evet, garanti ithalatçı firmanin kendisi tarafindan veriliyor. Önemli olan firmanin ne kadar ürünün arkasinda duracağı.

Slim alayım değil mi fat kasa daha az ısınıyor diyorlar ama.

Evet, garanti ithalatçı firmanin kendisi tarafindan veriliyor. Önemli olan firmanin ne kadar ürünün arkasinda duracağı.

CFI 2000 serisi Asya ürünü alacağım model.

Slim alayım değil mi fat kasa daha az ısınıyor diyorlar ama.

CFI 2000 serisi Asya ürünü alacağım model.
İthalatçı garantili olacağı için slim daha mantikli .. Yeni versiyon sonucta . Sicaklik farkinin aman aman bir fark olacağını sanmiyorum . Sonuclar ile ilgili video vs vardir illa ki , bakip ona göre karar verebilirsiniz .

Resmi Türkiye garantili olsa fat kasa daha mantikli olurdu , baya fiyat farki var .

N11 resmi satıcısından slim aldım fat ile arasında boyut farkı haricinde slimde bir tık fan sesi var. Ama abartılacak seviyede değil. En uygun hangisiyle bence ondan alın.

N11 resmi satıcısından Slim aldım fat ile arasında boyut farkı haricinde SLI'mde bir tık fan sesi var. Ama abartılacak seviyede değil. En uygun hangisiyle bence ondan alın.

Ses ne sesine benziyor oyun oynarken duyuluyor mu yoksa konsola kafa dayarsan mi duyuluyor sadece bende Xbox Series X vardı iade ettim ses dibine girersen vardı sadece elimi fan kısmına tuttuğunda sıcaklık vardı hafif.

Ses ne sesine benziyor oyun oynarken duyuluyor mu yoksa konsola kafa dayarsan mi duyuluyor sadece bende Xbox Series X vardı iade ettim ses dibine girersen vardı sadece elimi fan kısmına tuttuğunda sıcaklık vardı hafif.
Fan sesi hocam oyuna girdiğinde nasıl artıyorsa pc de aynısı ekstra bir ses yok haricinde. 3 metre koltuk tv arası sesi duymuyorum ben. Sıcak hava tahliyesi zaten hepsinde olması gereken durum.

Son düzenleme:
Fan sesi hocam oyuna girdiğinde nasıl artıyorsa PC de aynısı ekstra bir ses yok haricinde. 3 metre koltuk TV arası sesi duymuyorum ben. Sıcak hava tahliyesi zaten hepsinde olması gereken durum.

Ürünü siz alalı belli bir zaman oldu sıkıntı yaşadınız mı? Kutusu vs nasıl bir kondisyonda geldi orijinal prizi ve dönüştürücü ikisi de geldi mi ve DualSense ile sıkıntı yaşadınız mı kullanılmış veya deforme durumu var mıydı? N11 satıcısından bende bakıyorum bir süredir ama çok yorum göremedim.

Geri
Yukarı