PlayStation 5 vs PlayStation 5 Slim

PS5 SLI'min kronik ısınma ve fan sesi problemi olduğunu söyleyen arkadaşlar kanıt, kaynak yükleyebilir mi lütfen. Kendim kullanıyorum arkadaşlar babamın hayrına da savunmuyorum. Ne fan sesi duydum ne de ısındığını gördüm. Yapılan test falan varsa atın, iki konsola sahip olup öyle deneyimlediyseniz siz bir video çekip atın. Dediğiniz çoğu şey sırf söz olsun diye yazılmış gibi duruyor.
YouTube'da şöyle bir videoya denk geldim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 derece oynamış. Cihaz 1-1.5kg hafifleşiyor, %30 küçülüyor fat olan 48 derece iken Slim 50 derece oluyor. Kimse de bana gelip 50 derecenin PS5'e zarar verecek bir sıcaklık olduğunu söylemesin lütfen.

Merhaba PS5 Slim'den memnun musunuz fan sesi vs nasıl.

Merhaba PS5 Slim'den memnun musunuz fan sesi vs nasıl.

Açıkçası memnunum hocam. Hem ileride satarken daha rahat elimden çıkar hem de küçük ve zarif durması hoşuma gidiyor. Daha çok oyun oynamadım GoW ragnarok ve Spider-Man 2 bitirdim. FC24 oynuyoruz agalarla arada ama fan sesiyle alakalı bir şikayetim olmadı daha.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şundan, veya
Bundan.

Açıkçası memnunum hocam. Hem ileride satarken daha rahat elimden çıkar hem de küçük ve zarif durması hoşuma gidiyor. Daha çok oyun oynamadım GoW ragnarok ve Spider-Man 2 bitirdim. FC24 oynuyoruz agalarla arada ama fan sesiyle alakalı bir şikayetim olmadı daha.

YTdeki fan sesleri olanlar her cihazda yok sanırım şansa geliyor.

Link bırakabilir misiniz bakayım.

Link bırakabilir misiniz bakayım.

playstation 5 in bu sürümünü almayı düşünüyorum

PlayStation 5'in bu sürümünü almayı düşünüyorum.

Limited Edition almayı düşünmüyorsunuz değil mi? Kendiniz boyarsınız. Bende digital Slim var. Öneririm güzel alet.

Yeni konular

Geri
Yukarı